Other lots in this auction
-
#28
“Hawkins Electrical Guide - A progressive course of study for engineers, electricians, students and those desiring to acquire a working knowledge of electricity and its appplications”. Delen 1, 2, 3, 4, 6, 8 & 9. Ed. Theo. Audel & Co. New York, 1922.
Hawkins Electrical Guide - Un cours progressif pour les ingénieurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#23
Een aperitiefschotel van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Un plateau apéritif en poterie de Rouen multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 31 * 26 cmEstimate: € 20/30 -
#261
Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.
Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#127
Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.
Un pichet en faïence barbu récent. Estampillé au fond.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 15/25 -
#241
Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.
Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H 41 cmEstimate: € 40/50 -
#25
“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#216
Een lot vintage eau de Cologne.
Beaucoup d'eau de Cologne vintage.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/45 -
#257
Een rond tafelblad, versierd met een meerkleurig bloemendecor op een zwarte fond, afgewerkt met vergulde versieringen.
Une tablette de table ronde, décorée d'un décor floral multicolore sur fond noir, finie avec des décorations dorées.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. Ø: 66 cmEstimate: € 40/50 -
#78Märklin 3308
Een tenderlocomotief van de Deutsche Reichsbaan op schaal HO, met rookmaker. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
Une locomotive-citerne de la Deutsche Reichsbaan à l'échelle HO, avec générateur de fumée. État neuf, en état de marche et dans sa boîte d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 181.00 €Estimate: € 70/90 -
#271
“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40/50 -
#10
Twee paternosters en een gebeeldhouwde Christus.
Deux chapelets et un Christ sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/40 -
#130
Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60