Similar lots by type
-
#124
Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.
Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Estimate: € 40/50 -
#270
Twee verschillende vazen van Gouds plateel, waarbij één gemerkt van Plazuid en één van Regina.
Deux vases différents en faïence de Gouda, l'un marqué par Plazuid et l'autre par Regina.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 20 & 28 cmEstimate: € 15/25 -
#167Boch La Louvière
Twee vazen en een kruik van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Deux vases et une cruche en faïence multicolore à décor floral. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 22 - 32 cmEstimate: € 30/35 -
#135
Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.
Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#191
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Barst en restauraties over de hals.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 43 cmEstimate: € 25/35 -
#248
“Marine”; “Trapgevelhuis” & “Begijnhof”. Olieverf op doek. Allen gesigneerd en de eerste twee resp. gedateerd 1976 & 1977.
Marine; Maison à pignon & Béguinage. Huile sur toile. Tous signées et les deux premières datées respectivement 1976 et 1977.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#134
Een wit metalen lampenvoet.
Un pied de lampe en métal blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 58 cmEstimate: € 30/40 -
#113
“Spotted puffer, Purple moon angel, ...”. Een reproductie naar een werk van Clare Sprawson.
Spotted puffer, Purple moon angel,...” Reproduction d’après Clare Sprawson.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 30 x 45 cmEstimate: € 10/20 -
#141
Een Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. h: 64 cmEstimate: € 30/50 -
#169
Een paar dekselvazen van Delfts aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Zeer kleine randschilfer aan de basis van de grootste.
Une paire de vases à couvercle en faïence de Delft à décor multicolore. Marqué en bas. Très petit éclat de bord à la base du plus grand.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 31 & 34 cmEstimate: € 30/40 -
#224
Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.
Une Vierge à l'Enfant en faïence émaillée.No longer availableOnline onlyDim. l: 40 cmEstimate: € 20/30 -
#274
Een lot van vijf verschillende porseleinen koffiepotten. Duitsland en Tsjecho-Slowakije.
Un lot de cinq cafetières en porcelaine différentes. Allemagne et Tchécoslovaquie.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 - 27 cmEstimate: € 50/60 -
#263
Een lampenvoet van meerkleurig en verguld Italiaans majolica in de vorm van een zittend figuur in Hindoeïstische stijl. Gemerkt en genummerd.
Un pied de lampe en majolique italienne multicolore et dorée en forme de personnage assis de style hindou. Marqué et numéroté.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 20/30 -
#217
Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.
Un carreau de pèlerinage en faïence avec coquille Saint-Jacques.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 15 cmEstimate: € 15/20 -
#215
Een paar porseleinen vazen met een meerkleurig decor van druiventrossen op blauwe achtergrond.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de grappes de raisins sur fond bleu.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 10/15 -
#109
Een dekselvaas van Beiers porselein van Johann Seltmann en een juwelendoosje van kobaltblauw en verguld Frans porselein.
Un vase à couvercle en porcelaine bavaroise de Johann Seltmann et une boîte à bijoux en porcelaine française bleu cobalt et dorée.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 25/35 -
#112
Drie verschillende Louis-Philippe theepotten van Vieux Paris met vergulde motieven. XIXe eeuw.
Trois différentes théières Louis-Philippe du Vieux Paris aux motifs dorés. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 17 - 26 cmEstimate: € 40/50 -
#220
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. h: 45,5 cmEstimate: € 200/300 -
#267
Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.
Deux paysages, huile sur toile. Les deux signées. Une endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 57 x 64 & 47 x 62 cmEstimate: € 30/50 -
#261
Een inktstelletje van meerkleurig porselein met een bloemenmotief.
Petit encrier en porcelaine polychrome à décor de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#131
Een merkwaardige schemerlamp met paars kunststoffen kralen.
Une lampe de table remarquable avec des perles en plastique violet.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 72 cmEstimate: € 15/25 -
#147
Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld reliëfdecor van personages.
Un vase en poterie Satsuma avec un décor en relief multicolore et doré de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#104
Lot vazen.
Lot de vases.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#280
Een collectie Vieux Paris porselein tijdperk Empire: een melkkan (haarscheur), twee kopjes en een schoteltje met een veelkleurig vogeldecor, een kopje en schoteltje met rozenguirlande, acht kopjes en acht schoteltjes met een decor van diverse vogels in grisaille en goud. Alles rijkelijk verguld.
Une collection de porcelaine du Vieux Paris époque Empire : un pot à lait (fêle), deux tasses et une soucoupe à décor d'oiseaux multicolores, une tasse et soucoupe à guirlande de roses, huit tasses et huit soucoupes à décors divers. oiseaux en grisaille et or. Le tout richement doré.No longer availableOnline onlyEstimate: € 140/200 -
#26Desrosier, Limoges
“Orleans”. Een porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor van het standbeeld van Jeanne d’Arc.
”Orléans”. Une assiette décorative en porcelaine, décor peint à la main de la statue de Jeanne d’Arc.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 20/30 -
#71E. Verlinden
Een kleine collage, gesigneerd op de verso. Met opdracht.
Un petit collage, signé au verso. Avec dédicace.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 15 x 10 cmEstimate: € 20/25 -
#206
Een groep en een heiligenbeeldje van steengoed, waarbij het tweede op houten sokkeltje.
Un groupe et une statue de Saint en faïence, le deuxième sur socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 50/80 -
#237
Twee stuks meerkleurig Bretoens aardewerk, bestaande uit een zout- en pepervat en een koetje met melkmeisje. Eén hoorntje bijgewerkt. XIXe eeuw.
Deux pièces en faïence bretonne comprenant un salier-poivrier et une vache et laitière. Une corne réparée. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9,5 & 15 , cmEstimate: € 120/130 -
#55
Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.
Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. Ø: 30 & 8 cmEstimate: € 20/40 -
#111
Een XIXe eeuwse foto in vergulde kader van hout en plaaster, versierd met fruit, bloemen, lisdodde en varens. Enkele barsten in het plaaster.
Photographie du XIXe siècle dans un cadre doré en bois et plâtre décoré de fruits, de fleurs et de feuillages. Quelques fissures dans le plâtre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 106 x 92 cmEstimate: € 80/120 -
#151H. Mary
“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux pêches . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 17 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#207Paul Vankueken
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1-11-1953.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1-11-1953.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 50/100 -
#205Classic radio (Thomas Company)
Een replica van een Sportion Bluebird radio uit 1935. Collectors edition model 961949 uit 1998. Bovenste rij decorative lijnen hersteld.
Une réplique d'une radio Sportion Bluebird de 1935. Modèle édition collector 961949 de 1998. Rangée supérieure de lignes décoratives restaurées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 120/180 -
#63
“Winters landschap met dorpje aan een waterloop”. Olieverf op paneel.
Paysage d'hiver avec un village au bord d'un cours d'eau. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 28 x 34 cmEstimate: € 50/70 -
#30
“Portret van een burger uit de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek.
”Portrait d’un civil du XVIIème siècle”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 17 x 14 cmEstimate: € 80/120