Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine butlerspiegel in verguld houten lijst.

Een kleine butlerspiegel in verguld houten lijst.

Un petit miroir de majordome dans un cadre en bois doré.
Dim. Ø: 46 cm
SKU: 2311210579.
Category: Spiegel.
Auction day: 24 November 2021 19:00
Catalogue #579
Estimate: € 70 / 90
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #59

    Een spiegel, versierd met glazen bloemenmotieven. Achteraan gedateerd ‘Venise, 1959’.

    Un miroir décoré de motifs floraux en verre. Daté 'Venise, 1959' au dos.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #194

    Een grote verguld houten schouwspiegel met laurierbladeren en een schild in de kuif.

    Un grand miroir de cheminée en bois doré avec des feuilles de laurier et un écu dans le cimier.
    No longer available
    Dim. 164 x 90 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #177

    Een grote schouwspiegel van gesculpteerd en verguld hout met decor van acanthusbladeren op de hoeken.

    Grand miroir de cheminée en bois sculpté et doré à décor de feuilles d'acanthe aux angles.
    No longer available
    Dim. 206 x 180 cm
    Estimate: € 500 / 750

Other lots in this auction

  • #381

    Een lotje Chine de commande, bestaande uit vier verschillende kleine kopjes en één schoteltje, allen met blauw op witte decors. Drie stuks onderaan gemerkt. Enkele minieme randschilfers.

    Un petit lot de Chine de commande, composé de quatre petites tasses différentes et d'une soucoupe, toutes avec des décors bleu sur blanc. Trois pièces marquées en bas. Quelques petits peintres de bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 6,5 x 11 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #223

    “Jonge atleet”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Achteraan gesigneerd.

    Jeune athlète. Une statue en plâtre patiné. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #534

    Een witgepatineerd tafeltje in Lodewijk XVI-stijl met onyxen blad.

    Une table de style Louis XVI patine blanche avec plateau en onyx.
    No longer available
    Dim. 45 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #288
    The National Audubon Society

    Een lot van acht porseleinen borden met vogeldecors van A.J. Rudisill. First edition. Onderaan gemerkt.

    Lot de huit assiettes en porcelaine à décors d'oiseaux par A.J. Rudisill. Edition originale. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #84
    E. Rofs

    “Aan de waterput”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Au puits. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #116

    Een stoel van de Swat-stam. Gesculpteerd hout en gevlochten pezen. Afghaans Nooristan/ Pakistan.

    Une chaise de la tribu Swat. Bois sculpté et tendon tressé. Nooristan afghan/ Pakistan.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #356

    Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.

    Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 132 x 83 cm & 62 x 43 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #139
    Ward

    “Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    La Conversation des Voisins. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #201
    Jäger, Eisenberg

    Een serviesje van Duits porselein met Saksisch decor, bestaande uit twee maal zes kopjes met ondertasjes, een theepot, suikerpot, melkpotje, een boterpot, zes bordjes en een schaaltje met zes eierdopjes. Onderaan gemerkt.

    Un service en porcelaine allemande à décor saxon, composé de deux fois six tasses avec soucoupes, une théière, un sucrier, un pot à lait, un beurrier, six assiettes et un bol avec six coquetiers. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #111

    Een bronzen wandplaquette met een koe in hoogreliëf. Omstreeks 1900.

    Une plaque murale en bronze avec une vache en haut-relief. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 18 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #64

    “Gezicht der overstroominge, op de Hooge Swaluwe, den 22sten november 1776”. Een met de hand ingekleurde kopergravure door Noach Van der Meer naar Hendrik Kobell, 1776 - 1778.

    “Gezicht der overstroominge, op de Hooge Swaluwe, den 22sten november 1776”. Gravure colorée à la main par Noach Van der Meer d’après Hendrik Kobell, 1776 - 1778.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #451

    Een knielende Thaise tempelwachter van deels goudgepatineerd brons.

    Un garde de temple thaïlandais agenouillé en bronze partiellement patiné doré.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More