Other lots in this auction
-
#244Een Nizo filmprojector in koffer. Omstreeks 1930.
Un projecteur de film Nizo dans une valise. Vers 1930.No longer availableOnline onlyDim. H:34cmEstimate: € 60 / 100 -
#30Twee in elkaar passende Japanse dienbladen van zwartgelakt hout met meerkleurige landschapsdecors.
Two interlocking Japanese trays made of black lacquered wood with multi-coloured landscape decors.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#163Tweedelige chocoladevorm van gebeeldhouwd hout voor zes verschillende diertjes.
Two-part chocolate mold of carved wood for six different animals.No longer availableOnline onlyDim. L. 29,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#264Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#123Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Trois assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche Wanli.No longer availableOnline onlyDim. (Ø: 20,5 cm)Estimate: € 60 / 80 -
#207Een blikken speelgoedkeukentje en een plastic flipperspel.
No longer availableOnline only -
#237Een kleine nest of tables.
Petite suite de tables de gigogne.No longer availableOnline onlyDim. H: 48-50 cmEstimate: € 15 / 25 -
#215Een lot van barometers en thermometers waaronder één gemonteerd op een reeënpootje.
No longer availableOnline onlyDim. l: 7 - 19 cm -
#157Een miniatuurkist in hout en smeedijzer, gedateerd in het deksel ‘Burgo 1920’.Replica van de kist van El Cid tentoongesteld in de kathedraal van Burgos, begin 20e eeuw.
A miniature box in wood and wrought iron, dated in the lid 'Burgo 1920'. Replica of El Cid's coffin on display in Burgos Cathedral, early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 8 x 13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
A geisha of multicolored porcelain. Cracked in the middle.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#194Een lot van 2 kunstboeken.
A lot of 2 art books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#169Een vintage porseleinen olielamp met witte body en handgeschilderd decor van een vogel op een tak. Lampglas gemerkt aig.
A vintage porcelain oil lamp with a white body and a hand-painted decoration of a bird on a branch. Lamp glass marked aig.No longer availableOnline onlyDim. 61 x Ø17 cmEstimate: € 25 / 50

