Other lots in this auction
-
#253Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.
Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#281Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
Two garden candles. Crack in one of the glasses.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 15 / 20 -
#248Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#82Een gegoten glazen toiletstel met amberkleurige accenten uit 6 stuks (1 randje beschadigd). We voegen er twee parfumflacons aan toe, en eendekseldoosje en flacon van kleurloos kristal
A cast glass toilet set with amber colored accents of 6 pieces (1 edge damaged). We add two perfume bottles, and a lidded box and bottle of colorless crystalNo longer availableOnline onlyDim. H: 3-22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Een reeks van vier porseleinen schotels met veelkleurig decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
A series of four porcelain dishes with multi-coloured decor of long lines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø 25,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#201Een lot van 6 porseleinen beeldjes. Diverse formaat en decor.
No longer availableOnline onlyDim. H: 12-15 cm -
#119Een 19e eeuwse kandelaar met 5 lichtpunten.
A 19th century candlestick with 5 light points.No longer availableOnline onlyDim. H: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#218Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#52Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
A lot of two German porcelain figurines. A shepherdess with lamb and servant with dog. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Remontoir CylindreEen klein zilveren zakhorloge. Gemerkt Fr Cresens Diest. Lichte craquellé.
small silver pocket watch. Marked Fr Cresens Diest. Light crackle.No longer availableOnline onlyDim. 800‰ x Ø2,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableOnline onlyDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#49Een biscuit beeldje met 3 putto’s op vergulde voet.“Allegorie op de oogst”
A biscuit figurine with 3 puttos on a gilt base. “Allegory of the Harvest”No longer availableOnline onlyDim. 19 cmEstimate: € 35 / 45

