Other lots in this auction
-
#186
Een verzilverde lampadaire naar Art Deco ontwerp.
A silver plated lampadaire after an Art Deco design.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. H: 90 cmEstimate: € 35/45 -
#55
Een strombusschelp gemonteerd als lamp.
A strombus shell mounted as a lamp.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 23 cmEstimate: € 45/60 -
#101
Een Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
A Bohemian crystal vase, red in the mass.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 25,5 cmEstimate: € 40/50 -
#66Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75/100 -
#274
Een lot van 5 kunstboeken, met onderwerp: De vlaamse primitieven, Willink, Ensor, Breitner en Rembrandt.
A lot of 5 art books, with subject: The Flemish Primitives, Willink, Ensor, Breitner and Rembrandt.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 50/60 -
#265
Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25/35 -
#250Maurice Carion
Een fruithouten koekoek jachtklok. Diverse jachtelementen in houtsnijwerk oa hertenkop, jachthoorn, gehangen fazant en haas. 1 koekoek deurtje met vogel. Vermelding binnenin “Maurice Carion, uurwerkmaker, Mechelen”.
fruit wood cuckoo hunting clock. Various hunting elements in wood carving, including a deer's head, hunting horn, hung pheasant and hare. 1 cuckoo door with bird. Mention inside "Maurice Carion, clockmaker, Mechelen".No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. H: 60 cmEstimate: € 75/125 -
#130Corgi
Vier modelauto’s op schaal 1:43 uit de reeks “Classic Cars”:- C700/3: Jaguar Mk. II 1959- D701/3: Ford Popular 103E 1939 - 1959- D709/1: Ford Zodiac 1956 - 1962- D731 MGA Open Top.In originele doosjes. We voegen er een klein autootje aan toe.
Four 1:43 scale model cars from the “Classic Cars” range: - C700/3: Jaguar Mk. II 1959 - D701/3: Ford Popular 103E 1939 - 1959 - D709/1: Ford Zodiac 1956 - 1962 - D731 MGA Open Top. In original boxes. We add a small car.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 80/100 -
#14
Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
A Satsuma earthenware vase. Hole in the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 10/15 -
#21
Een broodmandje van gekleurd porselein, kobaltblauw en wit met een polychroom bloemenmotief. Zonder merk.
A bread basket in colored porcelain, cobalt blue and white with a polychrome floral motif. Without brand.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. L. 37,5 cmEstimate: € 20/25 -
#142
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
A decanter and an ashtray of colorless cut crystal. The ashtray is marked by Val St. Lambert. With light edge damage.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20/30