Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine cachepot en een onderbord van polychroom porselein met decor van lange lijzen aan een tafel. China, tijdperk Republiek.

Een kleine cachepot en een onderbord van polychroom porselein met decor van lange lijzen aan een tafel. China, tijdperk Republiek.

A small cachepot and a bottom plate in polychrome porcelain with a decoration of long lines on a table. China, Republic era.
167
16,5 x 23,5 cm
Estimate: 5080
Catalogue #167
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #237

    Een kleine nest of tables.

    Petite suite de tables de gigogne.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 48-50 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #235
    Hutschenreuther

    Theeserviesje van blauw en zilvergekleurd porselein. Theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. H: 5-25 cm
  • #204
    Wirel

    3 strips van Bessy: ‘Eerste druk - Het laatste hertejong.’, ‘De Ht teken van de grote geest.’

    No longer available
    Online only
  • #246

    Lampenvoet met wassen sierstuk.

    Pied de lampe avec garniture en cire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 164 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #267

    Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.

    Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:50cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #30

    Twee in elkaar passende Japanse dienbladen van zwartgelakt hout met meerkleurige landschapsdecors.

    Two interlocking Japanese trays made of black lacquered wood with multi-coloured landscape decors.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    Een reeks van vier porseleinen schotels met veelkleurig decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.

    A series of four porcelain dishes with multi-coloured decor of long lines. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85
    Vidal

    “Dame op rots.” Beeld van kunststof. Gemerkt.

    “Lady on rock.” Figure of plastic. Marked.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #117

    Een Afrikaans ceremonieel bijl.

    An African ceremonial axe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #238

    Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #299
    Val Saint Lambert

    Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #107
    Gotha Pfeffer

    Een lot van 2 Gotha Pfeffer porseleinen hondjes, onderaan gemerkt.

    A lot of 2 Gotha Pfeffer porcelain dogs, marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 15cm
    Estimate: € 25 / 50
View all auction items ›

Online-Only Varia 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More