#276Een lot van 5 boeken met onderwerp kartografie en 3 inzake algemene kennis.
#201Een lot van 6 porseleinen beeldjes. Diverse formaat en decor.
No longer availableOnline onlyDim. H: 12-15 cm -
#24Een kunstbronzen Tibetaans, ceremoniële dolk, “Phurba”.
An artificial bronze Tibetan, ceremonial dagger, "Phurba".No longer availableOnline onlyDim. 24cmEstimate: € 40 / 50 -
#101Een Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
#111Een houten klokje naar Art Deco model, 1945
#284Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableOnline onlyDim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#173Val Saint-LambertEen paar kleurloze kristallen kandelaars. Onderaan gemerkt.
#68Drie diverse glazen parfumflesjes.
#251Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Two 1:43 scale model cars: - DY-8 1948 Commer 8 CWT Van - DY-8B Commer 8 CWT Van In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50