Other lots in this auction
-
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
A geisha of multicolored porcelain. Cracked in the middle.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#107Gotha PfefferEen lot van 2 Gotha Pfeffer porseleinen hondjes, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Gotha Pfeffer porcelain dogs, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 15cmEstimate: € 25 / 50 -
#2Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#180Lladro, Spain“Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.
"Ballerine". Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. La dentelle est abîmée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
veneered banjo barometer. Missing an instrument.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 25 / 35 -
#146Matchbox Dinky CollectionTwee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-15 1953 Austin A 40 “Brooke Bond Tea”.- DY-15B 1953 Austin A 40 “Dinky Toys”In originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-15 1953 Austin A 40 “Brooke Bond Tea”. - DY-15B 1953 Austin A 40 “Dinky Toys” In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#31DemeyerePeriod: 1950Een Art Deco Modernist asbak door “Demeyere”. Vintage staande rokers stand met deksel, in metaal, chroom en bakeliet, gemarkeerd - Uniek rookwaar design, België 1950s.
An Art Deco Modernist ashtray by “Demeyere”. Vintage standing smoker stand with lid, in metal, chrome and bakelite, marked - Unique smokeware design, Belgium 1950s.No longer availableOnline onlyDim. 62 x Ø19cmEstimate: € 75 / 125 -
#175L. Francklot van 3 etsen-”Havenlandschap” - “Rivierlandschap”, “Havenzicht met kranen”, litho op papier gemengde techniek, gesigneerd onderaan “Franck L.”.
lot of 3 etchings -”Harbour landscape” - “River landscape”, “Haven view with cranes”, lithograph on paper mixed media, signed at the bottom “Franck L.”.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 66cmEstimate: € 100 / 200 -
#106Lladro“De conversatie.” Porseleinen beeldje, gedateerd 1980.
“The conversation.” Porcelain figurine, dated 1980.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#299Val Saint LambertEen kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#7“Christus de verlosser.” Houten sculptuur. Gebarsten aan de voet en naar de torso, 3 vingers manco. We voegen er een steen met schildering van een icoon aan toe.
"Christ the redeemer." Wooden sculpture. Cracked at the foot and towards the torso, 3 fingers missing. We add a stone with an icon painting.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82Een gegoten glazen toiletstel met amberkleurige accenten uit 6 stuks (1 randje beschadigd). We voegen er twee parfumflacons aan toe, en eendekseldoosje en flacon van kleurloos kristal
A cast glass toilet set with amber colored accents of 6 pieces (1 edge damaged). We add two perfume bottles, and a lidded box and bottle of colorless crystalNo longer availableOnline onlyDim. H: 3-22 cmEstimate: € 40 / 60

