• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een kleine Chinees bronzen wierrookbrander.

Een kleine Chinees bronzen wierookbrander.

A small Chinese bronze incense burner.
Dim. h 18 cm
SKU: 2511250508.
Categories: Aziatisch, Brons, XXe eeuw.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #508
Estimate: € 50 / 70

  • #408

    Een lot van 4 Chinees porseleinen schaaltjes met deksel waaronder één wierookbrander, 19e/20e eeuw.

    A lot of 4 Chinese porcelain bowls with lids including one incense burner, 19th/20th century.
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #300
    Epiag Royal

    Een eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 31 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.

    A porcelain dinner service with black and gilded edges including three large plates, 32 flat plates, 15 deep plates, 12 dessert plates, three lidded bowls, two sauce boats, and a praline dish.
    Dim. 16 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #476
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.

    Dim. 40 x 128 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #376

    Een grote massief eikenhouten kloostertafel.

    A large solid oak monastery table.
    Dim. 80 x 245 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #486
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vierkante vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel.

    A square vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel.
    Dim. 50 x 58 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #115
    Skovby

    Een ronde design tafel, Skovby, model SM32-K, verlengbaar.

    A round design table, Skovby, model SM32-K, extendable.
    Dim. h 74 x Ø 120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #156

    Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.

    A cherry wood display cabinet with 4 doors.
    Dim. 213 x 123 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #456

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #169

    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399

    Een spiegel in vergulde kader, gemerkt DeKnudt.

    A mirror in a gilded frame, marked DeKnudt.
    Dim. 98 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #600
    ENEA

    Tweepersoons wachtbank. Gemerkt; ENEA.

    2-person waiting bench. Marked; ENEA.
    Dim. H85, B 113, D 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #526
    Castelli

    Een vintage Castelli wachtbank voor 4 personen.

    A vintage Castelli waiting bench for 4 people.
    Dim. 76 x 205 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #446
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #501

    Een Chinees porseleinen gemberpot, gedecoreerd met motieven van bloeiende bloemen en een vogel.

    A Chinese porcelain ginger jar decorated with motifs of blooming flowers and a bird.
    Dim. h 23 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #590
    Mobitec

    Dim. H 81, B 58, D 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #458

    Een vintage Seguso Murano lamp, smeedijzer met geblazen glas.

    A vintage Seguso Murano lamp, wrought iron with blown glass.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166

    Een salontafel uit fruithout, 4 uitschuifbare bladen met marmeren inlegblad.

    A fruit wood coffee table with 4 extendable trays and marble inlay.
    Dim. 46 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #149
    De Coene

    Een art-deco bibliotheekkast, model Voltaire, gefabriceerd door De Coene in Kortrijk. 4 deuren.

    An art-deco library cabinet, model Voltaire, manufactured by De Coene in Kortrijk. 4 doors.
    Dim. 160 x 210 x 43 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #176
    Skovby

    Een design tafel, Skovby, model SM101-K, verlengbaar.

    A design table, Skovby, model SM101-K, extendable.
    Dim. 74 x 180 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #503

    Kom met deksel in Chinees porselein, stijl Qianjiang, 19e/20e eeuw.

    Container with lid in Chinese porcelain, Qianjiang style, 19th/20th century.
    Dim. h 11 x Ø 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #385

    Een gesculpteerd houten armstoel met gobelin bekleding.

    A carved wooden armchair with tapestry upholstery.
    Dim. 114 x 67 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #147

    Een paar albasten cassolettes met bronzen guirlandes.

    A pair of alabaster cassolettes with bronze garlands.
    Dim. Hoogte 59 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #515

    Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel.

    A reproduction of an old tapestry with a medieval scene.
    Dim. 141 x 154 cm
    Estimate: € 50 / 75

  • #7

    Een lot kleurloos geslepen kristal: een kratervaas. Een grote asbak, twee ronde schotels met vergulde rand (gemerkt VSL) en twee parfumflesjes (een letsel aan een hals), deels rood gekleurd in de massa.

    A lot of colorless cut crystal: a crater vase. A large ashtray, two round dishes with gilded edges (marked VSL), and two perfume bottles (one with a neck injury), partly red colored in the mass.
    Estimate: € 50 / 80
  • #482
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    “Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 2000.

    "Hibou", a painting, oil on panel, signed and dated 2000.
    Dim. 22 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #369

    Een massief eikenhouten bank/bijzettafel, met opbergvak en neerklapbare rugleuning.

    A solid oak bench/side table, with storage compartment and folding backrest.
    Dim. H 93, B 91, D 48 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #552
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Wiske', oil on canvas. Signed L. Sebregts '50. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #184

    ‘The Gypsies Confer’, olieverf op paneel. Getekend met monogram; W.G. 1866. Met op de achterkant een niet geverifieerde toeschrijving aan William Gale (1823-1909).

    'The Gypsies Confer', oil on panel. Signed with monogram; W.G. 1866. With an unverified attribution to William Gale (1823-1909) on the back.
    Dim. 25/18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #234
    Josée Melsen

    ‘Twee tijgers’, ‘een hert’, ‘een jachtluipaard’ en ‘twee arenden’. Vier schilderijen met wilde dieren als onderwerp, olieverf op doek. Getekend ‘J. Melsen’.

    'Two tigers', 'a deer', 'a cheetah', and 'two eagles'. Four paintings depicting wild animals, oil on canvas. Signed 'J. Melsen'.
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #307

    Een glazen design vaas, Solmuke ontworpen door Tamara Aladin voor Finncristall, Finland.

    A glass design vase, Solmuke designed by Tamara Aladin for Finncristall, Finland.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #132
    Tony Van Os
    Period: 1886-1945

    “Zicht op de Schelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "View of the Scheldt," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #4
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    ‘Een dichter met visioenen’, een monochrome ets met droogstempel van M. Langaskens. Niet ingelijst.

    'A poet with visions', a monochrome etching with dry stamp by M. Langaskens. Not framed.
    Dim. 50/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #395

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    Dim. 235 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #267

    Een uitgebreid ontbijtservies van Westerwald aardewerk. De set omvat een koffiepot, een theepot met warmhouder, 2 melkkannetjes, een suikerpotje, een grote botervloot, een theelichthouder, een fruitschaal en 2 eierdopjes. Verder 12 koffiekopjes, schoteltjes en kleine borden. Toegevoegd een siertonnetje op houten onderstel. Meerdere bordjes hebben randschade.

    An extensive breakfast set of Westerwald earthenware. The set includes a coffee pot, a tea pot with warmer, 2 creamers, a sugar bowl, a large butter dish, a tea light holder, a fruit bowl, and 2 egg cups. Also included are 12 coffee cups, saucers, and small plates. Added decorative jar on a wooden base. Several plates have edge damage.
    Dim. Ø 12-19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #67

    Twee peuters, een paar beelden van gepatineerd gips. Terra cotta look. Gemerkt BBW, Museum pieces.

    Two toddlers, a pair of patinated plaster sculptures. Terra cotta look. Marked BBW, Museum pieces.
    Dim. Hoogte 34 & 43 cm
    Estimate: € 70 / 100

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00