#456Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.
#236Een barmeubel op losse gebeeldhouwde voet. Twee marqueterieladen in de gordel. Naar Georgian voorbeeld.
#452“Compositie met podium”. Gemengde techniek op papier.
"Composition with stage". Mixed media on paper.No longer availableDim. 31 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#142Han Van MeegerenPeriod: 1889-1947‘Christusportret’. Olieverf op hardboard. Getekend.
'Portrait of Christ'. Oil on hardboard. Signed.No longer availableDim. 31/20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#155Een keramisch paneel met de heilige Chiara, gedateerd 1696, gerestaureerd. Toegevoegd een aardewerken wijwatervat vermoedelijk uit de 18e eeuw.
#239‘Het symbool van de Kempen’. Monochrome ets, genummerd en getekend; Jakob Smits.
#89Armand ApolPeriod: 1879 - 1950“Op kraambezoek”, een ets in kleur naar een werk van Jacob Smits, met opschrift en genummerd 42/200.
"On a visit to the maternity ward", a color etching after a work by Jacob Smits, with inscription and numbered 42/200.No longer availableDim. 52 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#36Een klein barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout met een afgeronde geslepen spiegel. Onderaan twee paneeldeuren en midden twee laden. Bovenaan is er een buste van Beethoven gemonteerd.
A small baroque oak buffet with carved details and a rounded cut mirror. Two paneled doors at the bottom and two drawers in the middle. On top, there is a bust of Beethoven mounted.No longer availableDim. H 167, B 141, D 58 cmEstimate: € 120 / 150 -
#354‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.
'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed.No longer availableDim. 70/60 cmEstimate: € 50 / 70