Similar lots by type
-
#686
Een hangconsole van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIV-stijl. XIXe eeuw.
Console à suspendre en chêne de style Louis XIV. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100/150 -
#736Nako Brevetée
Een Russisch biljart van eikenhout met een blad van leisteen. Kleine manco’s en laken te vervangen. Omstreeks 1920.
Billard russe en chêne clair à tablette en ardoise. Petits manquants, drap à remplacer. Vers 1920.No longer availableDim. 81 x 181 x 91 cmEstimate: € 200/300 -
#837
Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in Renaissancestijl. We voegen er twee stoelen in dezelfde stijl met afwijkende bekleding aan toe.
Quatre chaises en chêne sculpté de style renaissance. Nous ajoutons deux chaises du même style mais recouvertes différemment.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#845
Een ronde tafel op centrale poot met imitatie schildpadfineer. Fineer van het tafelblad helemaal gelost en te restaureren.
Table ronde sur pied central en placage imitant l’écaille. Tablette à restaurer.No longer availableDim. Ø: 130 cmEstimate: € 80/100 -
#836
Twee open boekenkasten van mahoniehout in Engelse stijl met onderaan één lade.
Deux bibliothèques ouvertes en acajou de style anglais. Le bas à un tiroir.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 180/240 -
#345
Een sobere tweedeurskast van zwartgepatineerd hout met onderaan twee grote en twee kleine laden.
Armoire sobre à deux portes en bois à patine noire. Le dessous à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#844
Een reeks van zes stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug en zit. Cannage grotendeels versleten.
Suite de six chaises en noyer sculpté de style Louis XV. Dossiers et sièges cannés (cannage usé).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#834
Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in volkse stijl met gevlochten rieten zit.
Quatre chaises en chêne sculpté de style rustique aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#386
Een mahoniehouten secretaire in Engelse stijl met vier gedraaide poten met messingen schoeisel op wieltjes.
Secrétaire en acajou de style anglais. Quatre pieds tournés aux roulettes en laiton.No longer availableDim. b: 91 cmEstimate: € 200/240 -
#838
Vijf fauteuils met bekleding van groen kunstleder.
Cinq fauteuils recouverts de simili vert.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#823
Twee verschillende armstoelen van gesculpteerd notenhout, waarvan één in Lodewijk XIII-stijl met ‘os de mouton’-houtwerk.
Deux différents fauteuils en noyer sculpté dont un de style Louis XIII, boiserie os de mouton.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#828
Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Table ronde en bois de placage de style Louis XVI.No longer availableDim. Ø 102 cmEstimate: € 120/200 -
#840
Twee fauteuils met een lederen relëfbekleding met florale motieven.
Deux fauteuils recouverts de cuir repoussé aux motifs floraux.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#826
Een paar bijzetmeubelen met één lade in de geest van Boulle.
Meuble d’appoint à un tiroir dans le goût de Boulle.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 180/200 -
#821
Een eenvoudige sideboard van zwart gefineerd hout.
Dressoir sobre en bois de placage noir.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 60/80 -
#831
Twee bergères van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Deux bergères en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#822
Een eikenhouten bureau met liervormige poten, twee klapbladen aan de zijkanten, drie laden en een gevacheteerd blad.
Bureau en chêne. Pieds en forme de lyre, deux abattants latéraux, trois tiroirs et tablette recouverte de vachette.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#833
Vier stoelen van gesculpteerd mahoniehout, waarvan één verschillend model met sober inlegwerk. Tijdperk Victoria.
Quatre chaises en acajou sculpté” dont un d’un différent modèle, sobrement incrusté. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#827
Een Engelse theetafel van mahoniehout met neerklapbaar blad. XIXe eeuw.
Table à thé anglaise en acajou. Tablette abattante. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#830
Een paar armstoelen en een bergère van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met een zalmkleurige bekleding.
Paire de fauteuils et une bergère en bois à patine blanche de style Louis XVI. Couverture en tissu rose saumon.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#606
Een slaapkamer van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegd decor van bloemen en kastanjetakken, bestaande uit een asymmetrische garderobekast met spiegeldeur, een ladenkast met drie grote en twee kleine laden en marmeren blad, een bed, een nachtkastje met marmeren blad, twee stoelen en een grote spiegel. Tijdperk art nouveau.
Chambre à coucher en acajou et placage de bouleau taché. Décor marqueté de fleurs et de branches de châtaignier. comprenant une garde-robe asymétrique à une porte au miroir, une commode à trois grands et deux petits tiroirs à tablette de marbre, un lit simple, une table de chevet à tablette de marbre, deux chaises et un grand miroir. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#375
Een tweeledige boekenkast van groengepatineerd hout.
Bibliothèque à deux corps en bois à patine verte.No longer availableDim. h: 222 cmEstimate: € 120/200 -
#829
Een Chinese koffer versierd met een gesculpteerd krijgersdecor op de vier zijden.
Coffre chinois décoré d’un décor de guerriers sculpté sur les quatre côtés.No longer availableDim. 100 x 60 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#839
Een dubbelzijdig bureau van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneleerde poten en een oranje vachettelederen blad.
Bureau double face en bois de placage de style Louis XVI. Pieds cannelés et tablette en vachette orange.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#15
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,22 gEstimate: € 150/200 -
#585Kenzoki
Drie verschillende vaporisators eau de parfum van 10 ml en één van 90 ml met cd en boekje in een cadeauverpakking.
Trois vaporisateurs divers d’eau de parfum de 10 ml et un de 90 ml avec CD et livret dans l’emballage de cadeau.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#328
Een lot van twaalf eieren in diverse formaten van verschillende mineralen. In houten staander.
Lot de douze oeufs de différentes tailles en pierres dures différentes. Dans une étagère en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#562
“Uit de reeks Père Ubu”. Houtgravure. Draagt een handtekening: Rouault.
“de la série Père Ubu”. Gravure sur bois. Porte une signature: Rouault.No longer availableDim. 8 x 20 cmEstimate: € 150/160 -
#186
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 204 x 143 cmEstimate: € 100/120 -
#739
Een paar kandelaars van massief geel koper in barokke stijl. XIXe eeuw.
Paire de bougeoirs en laiton massif de style baroque. Fût torsadé vers le haut, le bas aux balustres. Piétement tripode décoré en relief de têtes d’angelots ailées. Larges binets circulaires. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/120 -
#417
Vasque van gebeeldhouwd hout versierd met een classicistische fries in hoogreliëf. Op marmeren voetstuk.
Vasque en bois sculpté décorée d’une frise classique en relief. Sur base en marbre.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 120/180 -
#510Christian Dior
Twee flesjes Amphore de parfum 7,5 ml en Diorissimo 7,5 ml. Eén in gesloten verpakking.
Deux flacons: Amphore de parfum 7,5 ml et Diorissimo 7,5 ml. Un dans l’emballage fermée.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#810
Lot speelgoed: een blikken keuken, een houten spaarpot, een kleine balans met gewichten, een aantal geëmailleerde metalen kannetjes met een immortelle de Saxe-decor, een porseleinen theeserviesje in zijn doos.
Lot de jouets anciens: une cuisine en tôle, un tirelire en bois, une petite balance et ses poids, des verseuses en tôle émaillé décor immortelle de Saxe, un service à thé dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#369Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Drève”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 103 cmEstimate: € 180/220 -
#285Cerruti
Een roestvrij stalen polshorloge in origineel etui met documenten.
Montre à bracelet en acier inoxydable. Etui d’origine aux documents.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#296
Een ronde tafel en vier bijbehorende stoelen in Engelse stijl. XXe eeuw.
Table ronde et six chaises assorties de style anglais. XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120