Other lots in this auction
-
#87
Een messingen staande lamp met verstelbare lichtarm.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#88
Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#54
Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.
Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 114 x 77 x 54 cmEstimate: € 100/150 -
#61
Een oude hutkoffer. Slot verwijderd. In goede staat.
Un vieux coffre. Serrure enlevée. En bon état.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 33 x 78 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#84
Een gefineerd ovaal bijzetmeubeltje met een deurtje, een lade en een marmeren blad.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 83 x 47 x 34 cm -
#29
Een vijfhoekige gesculpteerde Chinees houten sokkel met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté pentagonal avec dessus en marbre.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. H. 61 cmEstimate: € 200/240 -
#95
Een houten koekkoeksklok met uitgebreide jachtversiering.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#63
Een oude hutkoffer met lederen handgrepen.
Une vieille malle avec des poignées en cuir.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 150/200 -
#10
Een vintage metalen lavabomeubel met spiegel en met uitneembaar recipiënt.
Un évier vintage en métal avec miroir et réceptacle amovible.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 162 cmEstimate: € 100/120 -
#89
Een reeks van zeven notenhouten stoelen met gecanneerde zit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#91
Een met een patrijspoort opgebouwde messingen buitenlamp met smeedijzeren muurbevestiging.
Une lampe extérieure en laiton avec un hublot et un support mural en fer forgé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 73 cm; Ø:38 cmEstimate: € 80/100 -
#60
Een klein Engels bijzettafeltje met kantelbaar blad.
Une petite table d'appoint anglaise avec un plateau inclinable.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 50 x 50 cmEstimate: € 40/60