Other lots in this auction
-
#155Jef Nys“Jommeke”. Van nummer 1 tot 106 en nummers 187 tot 193. Nummers 40, 96 en 99 ontbreken. Vanaf nummer 92 in kleur. Overwegend in goede staat.
Jommeke . Du numéro 1 au 106 et des numéros 187 à 193. Les numéros 40, 96 et 99 sont manquants. Du numéro 92 en couleur. Surtout en bon état.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#287Een indianenstaf met koehoorn en veren.
Un bâton indien avec corne de vache et plumes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#184Een paar gedeeltelijke serviezen met gouden rand, bestaande uit 10 platte borden, 9 diepe borden, 9 kleine platte borden, 9 schoteltjes, vierdelig koffiestel, een koekjestrommel en een grote kom met merk van Winterling (12 kopjes en schoteltjes met licht afwijkend decor), 5 platte borden, 5 diepe borden en 4 borrelschaaltjes met merk van Cerabel, Baudour (randschilfers).Bijgevoegd een gebakschoteltje met schep van Karlsbad, een cakestand in drie niveuas (schilfer) en een Japans zalfpotje.
Un lot de services de table partiels avec bord doré, composé de 10 assiettes plates, 9 assiettes creuses, 9 petites assiettes plates, 9 soucoupes, un service à café quatre pièces, un pot à biscuits et un grand bol avec la marque Winterling (12 tasses et soucoupes au décor légèrement différent), 5 assiettes plates, 5 assiettes creuses et 4 plateaux à bulles avec la marque Cerabel, Baudour (éclats de bord), un plat à pâtisserie avec une cuillère Karlsbad, un présentoir à gâteaux en trois niveaux (..)No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#249R. Montgomery“Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.
“Une chaloupe et un petit pont sur la rivière”. Fusain rehaussé. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#44Gibson & SonsTwee Engels aardewerken theekoppen met schoteltjes, versierd met verguld decor “Greek border” op zwarte fond.
Deux tasses à thé en faïence anglaise avec sous-tasses, décor “Greek Border” doré sur fond noir.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 & 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#144Elf ivoren messenleggers en een servetring. Congo, Pré 1947.
Onze repose-couteaux en ivoire et un rond de serviette. Congo, avant 1947.No longer availableOnline onlyDim. l: 10,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#141Een geslepen kleurloos kristallen schaal op verzilverd blaadje.
Un bol en cristal incolore taillé sur un plateau en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#82SicartEen designjardinière van geglazuurd Italiaans aardewerk.
Une jardinière design en faïence italienne vernissée.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 16 x 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#130Een vierarmige kandelaar van metaal en onyx.
Un chandelier en métal et onyx à quatre bras.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 20 / 30 -
#73D. J. Schutter“De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Le moulin à eau . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#127Een madonna met kind in houten vitrinekastje.
Une Vierge à l'Enfant dans une vitrine en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#221Houten dienblad met metalen middenstuk, handvaten en poten.
Plateau en bois avec centre, poignées et pieds en métal.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 42.5 cmEstimate: € 35 / 45

