No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#46Een lot van 6 Chinees porseleinen vaasjes.
#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.
#190Een staande lamp met messing voet uit het midden van de vorige eeuw met vier lichtpunten.
#126Roger Hebbelinck“Sluis te Amsterdam.” Kleuren ets. Genummerd 12/350. Buiten de plaat gesigneerd.
#108Een lot van 4 schaalmodellen , 3x1/18 , waarvan 3 x Ferrari en 1 Porsche .
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#7Een polychrome dekselvaas met enkele haarlijnscheurtjes in de rand .
A polychrome lidded vase with some hairline cracks in the rim.No longer availableOnline onlyDim. 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#25OTWEen groot lot miniatuurtjes in messing. Gemerkt ‘OTW - Made in England.’
#164Een paar spekstenen potjes met Egyptisch thema, waarvan 1 ornament met deel kop afgebroken.
A pair of soapstone pots with an Egyptian theme, of which 1 ornament with a partial head has broken off.No longer availableOnline onlyDim. 13cmEstimate: € 35 / 45 -
#111M.J. HummelEen beeldje van een fotograaf gemerkt GOEBEL , getekend M.J. Hummel .
#275Een lot van 3 boeken mbt illustratie.
A lot of 3 books with regard to illustration.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 30 / 40