#80Een lot van drie Satsuma beeldjes, twee mannen en een vrouw.
A lot of three Satsuma figurines, two men and a woman.No longer availableOnline onlyDim. h 18, 17 & 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#215“Visser bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek.
A lot of ten figures in polychrome plastic, biscuit and porcelain.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#19Een vaasje en een theepotje van koper.
#286Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
#293Abstract geschilderde glazen dame-jeanne vaas. Beschadigingen aan de verf.
No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#102Een vintage glazen vaas. Signatuur onduidelijk onderaan.
#202Een presentatiekastje op sokkel gemaakt van een wijnkist.
A persentation box on a plinth made from a wine box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#193SolingenEen koffer met Solingen 24k verguld bestek. Set niet compleet.
A suitcase with Solingen 24k gold plated cutlery. Set not complete.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 32 cmEstimate: € 45 / 55