No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#162Een paar gepatineerd terracotta tafeldeco’s in de vorm van dennenappels.
A pair of patinated terracotta table decorations in the shape of pine cones.No longer availableOnline onlyDim. 22cmEstimate: € 25 / 75 -
#193SolingenEen koffer met Solingen 24k verguld bestek. Set niet compleet.
#190Een staande lamp met messing voet uit het midden van de vorige eeuw met vier lichtpunten.
#151Maria Innocentia HummelEen Hummel Madonna, 46/1.
#261Een lot polychroom porselein 10 stuks. Waaronder borden en een vaas.
A lot of polychrome porcelain 10 pieces. Including plates and a vase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#37Twee verschillende Japanse vazen van opaal met waterlelies op sokkel.
Two different Japanese opal vases with water lilies on a pedestal.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#208Een paar glazen vazen, een rookbuine en een gecraqueleerde.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#155Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
#195Capo di MonteEen Capo di Monte beeld van een dame met gekleurde kleding. Op een bamboe sokkel.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 200