#13Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
A middle class couple in polychrome German porcelain. A chip at the rim of the high hat.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#172Een toiletset met vaasje, rose met bloemen en goudschildering onderaan gemerkt Decor main Paris France. 4 stuks.
#12Drie diverse vazen van Satsuma aardewerk.
Three various vases of Satsuma pottery.No longer availableOnline onlyDim. H. 36,5, 25 & 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#68Een lot bestaande uit een icoontje en een schilderij Laatste avondmaal op paneel met zilveren omkadering
A lot consisting of an icon and a painting of the Last Supper on panel with a silver frameNo longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#74Een vintage vaasje uit gekleurd glas.
#160Een landkaart van de kuststreek.
A map of the coastal region.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#217Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#16Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
#208Een paar glazen vazen, een rookbuine en een gecraqueleerde.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#167Een geglazuurde aardewerken vaas, moderne vorm. Merkteken onderaan.
A glazed earthenware vase, modern shape. Mark at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 26cmEstimate: € 25 / 50