Other lots in this auction
-
#117
Een houten opbergkistje met lederen bekleding en vergulde details in het decor. Een gekleurde ets in ovaal kadertje op het deksel en met sleutel.
A wooden storage box with leather upholstery and gilded details in the decor. A colored etching in an oval frame on the lid and with key.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 10 x 40 x 7cmEstimate: € 35/45 -
#299Val Saint Lambert
Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#148
Een witgelakte loomchair.
A white lacquered loom chair.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 80 cmEstimate: € 20/30 -
#91Limoges France
Een Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
A Limoges porcelain dish on three gilded legs decorated with flower decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 8 cm x Ø 20 cmEstimate: € 25/35 -
#276
Twee verzilverd metalen vliegtuigmodellen op houten voetjes. Schaal 1/200.- Fokker F-27 ‘Friendship’ - 1955- Boeing 314 ‘Clipper’ - 1938
Two silver-plated metal aircraft models on wooden feet. Scale 1/200. - Fokker F-27 'Friendship' - 1955 - Boeing 314 'Clipper' - 1938No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 25/35 -
#260
Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#132Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 8 cmEstimate: € 45/55 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
A lot of two cut colorless crystal ashtrays, the high one marked Sèvres and the low one Val Saint Lambert (Slight damage to the corners). We add a colorless glass ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#79Scheurich
Een zwarte aardewerken vaas met decor van een reiger en bloemen. West Duits. Gemerkt onderaan.
A black earthenware vase decorated with a heron and flowers. West German. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 45 cmEstimate: € 20/30 -
#272Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote bruine bollen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50 -
#96
Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
Lot of 2 earthenware flower pot in the shape of pigs.No longer availableOnline onlyDim. h 17 m x 23 cmEstimate: € 30/40 -
#136
Een paar reproducties naar werken van Schapner.
A few reproductions after works by Schapner.No longer availableOnline onlyDim. 38x39 cmEstimate: € 30/50