#145Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitaire van 1.75 ct.
Tintin, magazine for boys aged 7 to 77. Complete seventh year, 1952.No longer availableDim. 29.5 x 20.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#567JoriEen manuele relaxzetel, geel leder, van het design merk Jori.
A manual recliner chair, yellow leather, by the design brand Jori.No longer availableDim. 109 x 70 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#20Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een parel.
#211Icoon met zilver bekleed en deels verguld. Kopie naar antiek Byzantijns voorbeeld.
#251Bing & Grondahl“Dansende schoolkinderen”, een porseleinen groep, gemerkt Bing & Grondahl.
"Dancing school children", a porcelain group, marked Bing & Grondahl.No longer availableDim. h 21.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#270Een zilveren broche bezet met een camee.
#436Een vintage design wand/booglamp, bruine plastic kap en verchroomd metalen boog.
#356Willy RizzoModel C2 door Willy Rizzo voor Cidue, een set van 4 vintage design stoelen, verchroomd metaal en leder.
Model C2 by Willy Rizzo for Cidue, a set of 4 vintage design chairs, chrome metal and leather.No longer availableDim. 80 x 45 x 55 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#5Een 18 kt geelgouden schakelketting met fijne staafjes.
An 18 kt yellow gold link chain with delicate bars.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 160 / 200 -
#300Een mahoniehouten tijdschriftenrekje met 2 laden in Engelse stijl.
#466Een retro staanlamp, verchroomd metalen onderstel en 2 oranje bollampen.
A retro floor lamp, chromed metal base with 2 orange globe lights.No longer availableDim. h 145 cmEstimate: € 80 / 120