#211Een massief eikenhouten gesculpteerde buste van een Romein.
#200Lanetti ManchesterEen notenhouten barometer. Onderaan gemerkt.
#124Een lot van 2 porseleinen wijwatervaatjes.
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#90ColibriEen vintage onyx set met asbak en aansteker. Onderaan gemerkt.
A vintage onyx set with ashtray and lighter. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#6Een rechthoekige juwelendoos van verzilverd metaal met groene fluwelen binnenbekleding.
A rectangular jewelry box of silver-plated metal with green velvet interior lining.No longer availableOnline onlyDim. 4,5 x 12 x 9,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#244Een lampenvoet van porselein en koper.
#133Een keramische vaas, Deruta, Italy.
A ceramic vase, Deruta, Italy.No longer availableOnline onlyDim. h 33 cmEstimate: € 15 / 25 -
#14Een groep in porselein voorstellend twee engeltjes, gemerkt Ludwigsburg.
A group in porcelain depicting two cherubs, marked Ludwigsburg.No longer availableOnline onlyDim. h 22.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#12Een lot van drie beelden in Afrikaans hardhout.
A lot of three sculptures in African hardwood.No longer availableOnline onlyDim. h 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#65OsakaEen Japans porseleinen vaas met groen decor en pagode in het tafereel. Begin 20e eeuw.
A Japanese porcelain vase with green decoration and a pagoda in the scene. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 46,5 x Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100