Een kleine pendule, rood en goud gelakt in de stijl van Neuchatel. Met slinger en sleutel.

A small clock, red and gold lacquered in the style of Neuchatel. With pendulum and key.
Dim. H. 35 cm
SKU: 2810250598.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #598
Estimate: € 50 / 80

  • #35

    Een lot zilveren voorwerpen bestaande uit een servetring, een sleutelhanger, een mini zakmesje, 2 hangertjes, 2 armbanden en 4 ringen.

    A lot of silver items including a napkin ring, a keychain, a mini pocket knife, 2 pendants, 2 bracelets, and 4 rings.
    Dim. 190 g L: 21 cm armband
    Estimate: € 150 / 200
  • #3

    “Madonna en Kind” en “Sint-Jozef”. Twee beeldjes van polychroom biscuit en porselein. Mogelijk Brussel begin XXste eeuw.

    "Madonna and Child" and "Saint Joseph." Two figurines in polychrome biscuit and porcelain. Possibly Brussels, early 20th century.
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #413

    Een balustervaas van Nanking crackleware versierd met personages in een optocht en met draken in reliëf. Gemonteerd als lampenvoet in messing en brons. Einde XIXde eeuw.

    A baluster vase of Nanking crackleware decorated with figures in a procession and with dragons in relief. Mounted as a lamp base in brass and bronze. Late 19th century.
    Dim. H. 84 cm (totaal)
    Estimate: € 150 / 200
  • #434
    Paul Dillens
    Period: 1874 - 1965

    “Zicht op de vallei”, een schilderij, olieverf op board in vergulde kader, gesigneerd.

    "View of the valley," a painting, oil on board in a gilt frame, signed.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #461

    Een zware marmeren leeuw.

    A heavy marble lion.
    Dim. 43 x 60 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #383

    Een inktpotje van diepblauw geglazuurd Chinees porselein. Gemerkt.

    An ink pot of deep blue glazed Chinese porcelain. Marked.
    Dim. Hoogte 5,5, Ø 6 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #515

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    Dim. 102/300 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #12
    Monique Duval

    Stilleven met noten, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd ‘88.

    Still life with nuts, oil on canvas, signed and dated '88.
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #536

    Een butlertray in massief hout met opvouwbare voet.

    A butler tray in solid wood with foldable stand.
    Dim. H 83, B 74, D 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #18
    Steiff, Germany

    Zes egels waaronder Macky/Mucky en twee gemerkt Steiff.

    Six hedgehogs including Macky/Mucky and two marked Steiff.
    Dim. l 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.

    A round solid wooden table, crack in the top.
    Dim. h 75 x Ø 122 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00