#375Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.
#697FidrioEen kleurrijke glaspasta schaal met abstract bloempatroon.
#275Een massief eikenhouten tafel met gesculpteerde delen.
#517Een set van 2 houten handbeschilderde tafellampen met opgehoogde figuren.
#135Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
#413Een Burundese rituele enkelbel met band uit dierenhuid.
#659Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.
#34T. Noes“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd T. Noes, in een vergulde kader.
#378Een tafellamp met bronsgepatineerde organische voet en 3 parelmoer lampenkappen.
A table lamp with bronze-patinated organic base and 3 mother-of-pearl lampshades.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60