#16Een set van 2 kleine massief eikenhouten presentatiesokkeltjes.
A set of 2 small solid oak display pedestals.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 10 / 15 -
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#245Een korte pijp met een jachthoornsteel en een sobere kop van gebeeldhouwd hout gemerkt “Bruyère garanti”.
#43Een set van 2 kristallen vazen waaronder 1 doorzichtige en 1 met groene delen.
Two of crystal vases, one transparent, the other partly green.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#10Een melkglazen flesje met kleurrijk bloementafereel.
A milk glass bottle with a colorful flower scene.No longer availableOnline onlyDim. 14cmEstimate: € 20 / 25 -
#284Goedewagen HollandEen lange pijp met een kop genre Jacob van geglazuurd aardewerk. Gemerkt. Met een berkenhouten steel.
#103Een lot porseleinen borden met beschilderd rozendecor.
#295Een lange pijp met een gevlamde effen kop.
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
#178Een deels witgepatineerd houten masker met jute en touw.
A partially white-washed wooden mask with jute and rope.No longer availableOnline onlyDim. H:40cmEstimate: € 80 / 100 -
#30Een bronzen koro en een miniatuurbeeldje van een bronzen draak. Chinees werk.
A bronze incense burner and a miniature statue of a bronze dragon. Chinese work.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#137Een antieke Shiva Nataraja van brons.
An old Shiva Nataraja in bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 23,5 cmEstimate: € 75 / 90