#18BaroniteEen pijpenkop van beige en bruin geglazuurd aardewerk. In de vorm van een besnorde kop. Kuststof steel. Gemerkt.
#35Een pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een jonge vrouw met een uitbundige fin de siècle coiffure. Amberen steel.
A pipe with a meerschaum bowl in the shape of a young woman with an exuberant fin de siècle coiffure. Amber stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#143Fijne meerschuimen pijpenkop in de vorm van een jonge vrouw met grote hoed. Rechte steel met metalen aansluiting.
Fine meerschaum pipe bowl in the shape of a young woman with a large hat. Straight stem with metal connection.No longer availableOnline onlyEstimate: € 70 / 90 -
#152Vijf diverse pijpen van pijpaarde. Eén gemerkt met label van Goedewagen, één van Scouflaire.
#33Een pijp met pijpenkop van pijpaarde in de vorm van Elisabeth, “La Reine des Belges”. Deels beschilderd.
A pipe with a pipe clay bowl in the shape of Elisabeth, "La Reine des Belges". Partly painted.No longer availableOnline onlyDim. L. 13 ,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#73Een korte pijp met een kop van bruyère in de vorm van een man met baard.
#154Een tabakspot van aardewerk met blauw opschrift “Tabac” boven twee blauwe geschilderde, gekruiste pijpen. Kegelvormig koperen deksel.
A earthenware tobacco jar inscribed “Tabac” in blue above two crossed pipes. Cone shaped brass lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#59Een korte pijp met een grote meerschuimen kop in de vorm van een meisje met een bloemenhoed. Hoornen mondstuk.
A short pipe with a large meerschaum head in the shape of a girl in a flower hat. Horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L. 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#61Een klein pijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een jonge vrouw met een grote belle époque hoed.
A small pipe with a meerschaum head in the shape of a young woman wearing a large belle époque hat.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#119Een lange pijp met een antropomorfe kop van baksteenrood steengoed en met rieten steel.
A long pipe with an anthropomorphic cup of brick-red stoneware and a reed stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 39 cmEstimate: € 30 / 40