#137Roco
Een lot wagons op schaal HO, bestaande uit vier antieke passagierswagons en een bagagewagen van de Duitse spoorwegen en twee moderne passagierswagons, waarvan één van de Duitse en één van de Franse spoorwegen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 € -
#56Kalipso
Een klokradio, model ‘sound time’ met een afbeelding van de Eiffeltoren en de Arc de Triomphe op de wijzerplaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 30 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#186Philips
Een oude bakelieten radio met uitklapbare zenderlijst. Type A48U. Bouwjaar 1942.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#12Philips
Een oude radio in houten kast.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 75 / 100 -
#136Märklin
Een lot van acht verschillende personenwagons van de Duitse spoorwegen, waarbij een restauratiewagen en een bagagewagon in originele doos. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 € -
#125Roco 4358; 44801 & 48047
Drie wagons op schaal HO, bestaande uit een gesloten goederenwagon van de Duitse spoorwegen, een bagagewagon uit Augsburg en een gesloten goederenwagon van de Hongaarse spoorwegen. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#140Hornby Scalextric
Een elektrische racebaan in originele doos met twee racewagens. Compleet en in werkende staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 € -
#48HECO
Een ronde luidspreker in bakelieten kast.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø: 17 cmEstimate: € 100 / 140 -
#171Philips
Een oude bakelieten radio. Jaren ‘50.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#144Hornby Scalextric C2263 & C2456
“McLaren Mercedes F1 MP4-16 No.16” & “Toyota F1 2002 No.25”. Twee schaalmodellen voor een ‘Sport digital’ racebaan. De eerste gelimiteerd op 5000 exemplaren. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 43.00 €Estimate: € 50 / 75 -
#40Ekco
Een oude bakelieten radio. Type SH25. Bouwjaar 1932.
No longer availableOnline onlyActive bid: 441.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#7Philips
Een bakelieten schaalluidspreker. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 180