Similar lots by type
-
#267
Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 25/25 -
#57Goldimari
Een vaasje van meerkleurig Japans porselein met een famille-noiredecor van fazanten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 20/30 -
#70
Een kleine sierjardinière van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 15/20 -
#313
Een paar eieren van meerkleurig porselein met een decor van bloemen in met goud omlijnde cartouches op kobaltblauwe fond. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 20/30 -
#93
Een Italiaanse dekselvaas, versierd met florale motieven en verguldsel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 30/40 -
#283
Een geribd dekselvaasje en een kruikvaas van blauw en wit Chinees porselein. Recent.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 44 cmEstimate: € 25/35 -
#84
Een lot porselein, bestaande uit een vaas met een verzilverd decor van gebladerte en een dienblaadje met een meerkleurig bloemendecor in verzilverd montuur. Een handvat van het tweede te herstellen.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm Ø: 25 cmEstimate: € 20/30 -
#286
Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#39
Twee porseleinen sakeflesjes met vijf kommetjes, versierd met bloemendecors en vergulde randen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/50 -
#115
“Pijprokende visser”. Een groep van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het hoofd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#31
Een lot chinoiserie, bestaande uit een vierhoekige schaal, een dekseldoosje, een bordje, twee eierdopjes, een paardje, een Chinese wijze, een kommetje met lepel en twee verschillende theekopjes met onderschoteltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 25/35 -
#60
Een bol dekselvaasje met een wit decor van bloeiende takken op blauwe fond. Met houten sokkeltje. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 10/15 -
#90
Een lot van vijf kleine vaasjes waaronder een paar van Nanking-aardewerk, twee van Chinees en één van Japans porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 25/50 -
#118Schumann, Bavaria
Een porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#61Limoges
Een porseleinen vaasje met kobaltblauw glazuur met een verguld decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15/25 -
#288
Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.
No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 25/35 -
#284
Twee verschillende balustervaasjes van meerkleurig Chinees porselein met decors van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15/20 -
#34
Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 30/35 -
#59
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 19 cmEstimate: € 25/35 -
#53Limoges
Een porseleinen sierbord met een met de hand opgehoogd meerkleurig decor van een romantisch koppel op een met verguldsel versierde kobaltblauwe fond.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 15/20 -
#95
Een set van zes kopjes en schoteltjes in blauwgeglazuurd porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt: ‘ jlmenau. graf von Henneberg Porzellan 1777’ licht letsel aan de rand van één van de kopjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 30/50 -
#271
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten op een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 25/30 -
#37Goldimari
Een cache-pot van Japans porselein met een meerkleurig decor van goudfazanten en bloeiende struiken.
Cache-pot en porcelaine du Japon à décor polychrome de faisans et d’arbustes en fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#268
Een paar kraagvazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 20/40
Other lots in this auction
-
#201Paul Verbeeck
“Zittend naakt”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu assis”. Litho. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 40 cmEstimate: € 50/60 -
#304
“Herderin met schapen bij een molen”. Olieverf op paneel. Slechte staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 34 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#81
Een reproductie van een wandtapijt met een jachtscène.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 99 x 54 cmEstimate: € 20/30 -
#67Renault
Een pluchen hondje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 10/20 -
#172
“Uit de reeks Père Ubu”. Houtgravure. Draagt een handtekening: Rouault.
“de la série Père Ubu”. Gravure sur bois. Porte une signature: Rouault.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 8 x 20 cmEstimate: € 150/160 -
#83
Twee houten doosjes, waarbij één met een deksel en het andere gemaakt uit notenwortelhout met twee kleine lades.
Deux petites boîtes en bois, dont une avec un couvercle, l’autre en bois de ronce à deux petits tiroirs.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 7,5 & 19,5 cmEstimate: € 25/35 -
#311
Een schaakspel in houten kistje met inlegwerk van diverse houtsoorten en been.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Estimate: € 30/40 -
#71Mouzin Lecat & Cie., Nimy
Een theeserviesje van meerkleurig aardewerk met een reliëfdecor van bloemen en vogels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Estimate: € 25/40 -
#191
Een lot bestaande uit drie prenten en een aquarel.
Lot comprenant trois estampes, deux eaux-fortes et une aquarelle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/80 -
#250Henri Jozef Pauwels
“Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.
”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 79 cmEstimate: € 60/100 -
#155
Een lot van vier prenten met betrekking tot snooker en biljart.
Un lot de quatre images en relation avec le snooker et le billard.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 60/80 -
#9Krachi
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 122 x 83 cmEstimate: € 70/80