#195Een staande klok in massief eikenhouten kast met gesculpteerde ornamenten.
#95Een bronzen bolvormige hanglamp met glazen panelen.
#334Glazen hanglamp met smeedijzeren draagbeugel. Goudkleurig.
Glass hanging lamp with wrought iron carrying handle. Gold in color.No longer availableDim. h 82 x Ø 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#362Een butlerspiegel met vergulde houten omlijsting.
#188Een buste van polychroom aardewerk. Frankrijk omstreeks 1800. Gerestaureerde pluim aan de hoed.
A polychrome earthenware bust. France around 1800. Restored feather on the hat.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#312Jos Stockbroeckx“Bosdreef.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#276Antieke kinderstoel Torck.
Antique child's chair by Torck.No longer availableDim. hoogte 97 cmEstimate: € 20 / 30 -
#57Een lot van 3 wandelstokken met verzilverde handvatten uit de eerste helft van vorige eeuw.
#264“Beguinage de Bruges”,een ingekleurde ets in vergulde kader, genummerd 11/30. Gesigneerd Maarten Van De Loy?
"Beguinage de Bruges", a colored etching in a gilded frame, numbered 11/30. Signed Maarten Van De Loy?No longer availableDim. 51 x 38 cmEstimate: € 40 / 60