Similar lots by type
-
#295
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 250/350 -
#36
Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.
Lot varié de porcelaines et de faïences.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#165
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 8,69 gEstimate: € 200/300 -
#180
“Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.
Sovereign de 1959. Pièce de monnaie en or jaune 22 ct. Recto Elisabeth II, verso Saint-Georges.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 200/300 -
#15
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,22 gEstimate: € 150/200 -
#65
Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.
Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200/300 -
#35
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.
Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 80/100 -
#245
Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.
Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 200/250 -
#300
Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 26,87 gEstimate: € 500/650 -
#210
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 16,85 gEstimate: € 350/450 -
#195Chanel
Twee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300/400 -
#335
Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.
Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,89 gEstimate: € 170/250 -
#225
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150/200 -
#20
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100/150 -
#100
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 49,31 gEstimate: € 1000/1200 -
#90
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250/300 -
#80
Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200/300 -
#275
Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.
Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 150/200 -
#235
Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.
Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 250/350 -
#75
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 8,49 gEstimate: € 200/300 -
#265Chanel
Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.
Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 300/400 -
#25
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.
Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 130/180 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 160/200 -
#30
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.No longer availableDim. 5,56 gEstimate: € 120/150
Other lots in this auction
-
#236
Een zilveren schaal op drie pootjes, versierd met florale motieven in reliëf op de vleugel.
Plat en argent sur trois pieds décoré de motifs floraux en relief sur l’aile.No longer availableDim. 677,30 g Ø 26,5 cmEstimate: € 300/400 -
#200
Een prachtige 18 karaats wit gouden halssnoer met bijpassende oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van waarschijnlijk meer dan 30 ct.
Fabuleux collier en or blanc 18 ct et les boucles d’oreilles assorties, sertis de diamants ayant un poids total de probablement plus de 30 ct.No longer availableDim. 81,34 gEstimate: € 25000/30000 -
#290Emporio Armani
Een roestvrij stalen polshorloge met chronometer in origineel etui met documenten.
Montre chronomètre à bracelet en acier inoxydable. Etui d’origine aux documents.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#106De Coene
Een driedelig salongarnituur, bekleed met geel fluweel.
Garniture de salon trois pièces, sièges recouvertes de velours jaune.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#652
“Man met mand”. Japanse ivoren netsuké.
“Homme et corbeille”. Netsuké japonais en ivoire.No longer availableDim. H.5 cmEstimate: € 70/100 -
#808
Glazen art deco coupe met bloemenfries en voetstuk.
Coupe art déco en verre décorée d’une frise aux fleurs et sur piédouche.No longer availableDim. Ø 25,5 cmEstimate: € 30/40 -
#242Van der Straeten
“Meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fille vue du dos”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#166Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van katoen en zijde.
Tapis persan en coton et soie. Noué main et au décor boteh.No longer availableDim. 233 x 145 cmEstimate: € 200/240 -
#667
Een Chinese theepot van verzilverd brons, versierd met een decor van karpers en de acht kostbaarheden.
Théière chinoise en bronze argenté décorée de carpes et les 8 signes auspicieux.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120/140 -
#773
Een paar siervaasjes van wit en verguld Brussels porselein met een handgeschilderd decor van vogeltjes.
Paire de vases décoratifs en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée à décor de petits oiseaux peints à la main.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/100 -
#547
Een reiger van speksteen. Chinees werk.
Héron en pierre de lard. Travail chinois.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 40/50 -
#249Rene StevensPeriod: 1885 - 1937
“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 80/120