#681Een verzilverde kerkkandelaar .
#207Een Tiffany tafellamp met parelrand op een koperen voet.
#683Een collectie parfumflesjes.
A collection of perfume bottles.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#126Jitona Sobeslav B. Landsman & H NepozitekPeriod: 1960Een vintage walnootgefineerde mid-century design vitrinekast. In Expo’58 stijl, ontworpen door Bohumil Landsman & Hubert Nepozitek, voor Jitona Soběslav.
A vintage walnut veneer mid-century design display cabinet. In Expo'58 style, designed by Bohumil Landsman & Hubert Nepozitek, for Jitona Soběslav.No longer availableDim. 136 x 43 x 118cmEstimate: € 300 / 400 -
#156Een mahoniehouten vitrinekast met secretaire. 2-delig met 2 lades en 2 glazen deuren.
#680Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
#549Noverdy, FranceEen Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.
#539Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#146Een tweedelige boekenkast. Bovenaan met vier beglaasde deuren, onderaan paneeldeuren. Omstreeks 1900.
A two part bookcase. The top with four glass doors, below panelled doors. Circa 1900.No longer availableDim. 225 x 190 x 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#465ZukovEen vintage mid-century design bloemenkroonluchter uit chroom met drie lichtpunten en melkglas kappen. Expo ‘58 stijl, door Zukov.
A vintage mid-century design flower chandelier in chrome with three light points and frosted glass shades. Expo '58 style, by Zukov.No longer availableDim. 40 x 50cmEstimate: € 150 / 200 -
#559Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#75Tonk ManufacturingPeriod: 1890-1920Een houten pianostoel, met rond zitvlak in hoogte verstelbaar. Steunend op bronzen klauwpoten met glazen bollen. Gemerkt “Tonk Chicago New York”.
#171Een verzilverd koffie- en theestel. Vier stuks op dienblad.
A silver plated coffee and tea set. Four pieces on tray.No longer availableDim. h:Estimate: € 200 / 250 -
#182Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#538Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
A chandelier with five rings and six light points with crystal pendeloques.No longer availableDim. Ø 58 cmEstimate: € 120 / 200
#63“Moeder Gods van Vladimir”. Een icoon op houten paneel met vergulde achtergrond. Met certificaatsticker op achterzijde.
“Mother of God Vladimirskaya”. An icon on wooden panel with gilded background. With certificate sticker on the back.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 40 / 50 -
#564HoseinabadEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd A-8457. Met certificaat.
An Iranian hand knotted carpet, With certificat numbered A8457.No longer availableDim. 292 x 80cmEstimate: € 50 / 80 -
#649Een mid-century luchter met 4 rijen kristallen bellen met 5 lichtpunten.
A mid century chandelier with four rows of crystall pendants and five lights.No longer availableDim. h 65 x Ø 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#74Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoevezicht in de lente met eenden’ door Henri Joseph Pauwels in vergulde kader.
'Farm view in spring with ducks' by Henri Joseph Pauwels in gilded frame.No longer availableDim. h 69 x b 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#319Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
#517Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
#392Een Aziatisch lakpaneel met pietra dura elementen en voorstelling met speksteen en bloemendecor in reliëf.
An Asian lacquer panel with pietra dura elements and a scene with soapstone and floral decoration in relief.No longer availableDim. 91 x 30cmEstimate: € 80 / 100 -
#387Een abstracte figuur in gesculpteerd hout.
An abstract figure in sculpted wood.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#317Een grote reservistenkruik ‘Herinnerung an meine Dienstzeit’.
A large reservist jar 'Herinnerung an meine Dienstzeit'.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 60 / 70 -
#363MitropaEen restaurantwagon 10571, made in Germany.
A restaurant carriage 10571, made in Germany.No longer availableEstimate: € 30 / 40