Other lots in this auction
-
#165Jef Van de Gehuchte“Stilleven met peren, penselen en ingekaderde vlinder.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still Life with Pears, Brushes, and Framed Butterfly." Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#106Vincent Chenet“Tafereel met boten”, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Scène de bateau", huile sur panneau, signé et daté '77.No longer availableOnline onlyDim. h 45 cm x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#160Een reproductie van een oude Japanse prent met eksters en kraanvogels in een landschap.
A reproduction of an old Japanese print with magpies and cranes in a landscape.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 58 cmEstimate: € 10 / 20 -
#62Paul Tuerlinckx“International 51 - Te Mechelen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“International 51 - In Mechelen.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 67 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#85P.J. RedouteEen set van 2 gravures van bloemen, Pierre Jozef Redoute.
A pair of 2 engravings of flowers by Pierre Joseph Redouté.No longer availableOnline onlyDim. h 20 x b 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53Rien Van KolEen schilderij , olie op doek getiteld “Ruimtevaart 26-07-1987”, gesigneerd.
“Space travel 26-07-1987”, oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. h 69 x l 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#72“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Flower still life". A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 30 / 60 -
#161“Honden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
”Chiens”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#175Een bloemenstilleven. Olieverf op doek.
Still life with flowers. Oil on canvas.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#65‘Populieren in de Scheldebocht’, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar signatuur.
"Poplars in the Scheldt Bend", a painting, oil on canvas, unreadable signature.No longer availableOnline onlyDim. h 50 x b 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#127Eleonore Van HoeckEen ingekleurde ets van Eleonore van Hoeck genaamd Fascination, genummerd 17/300, gesigneerd binnen en buiten de plaat.
A colored etching by Eleonore van Hoeck titled Fascination, numbered 17/300, signed within and outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. h 43 x b 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#56‘Zicht op fabrieksgaanderijen’, ets van Pascale Cristallo gedateerd 1982 in zwart metalen kader.
'View of factory galleries', etching by Pascale Cristallo dated 1982 in black metal frame.No longer availableOnline onlyDim. h 28 x b 48 cmEstimate: € 10 / 20

