#16
Een houten kamerstoeltje met originele bekleding in Louis XV stijl, sporen van restauratie.
A wooden armchair with original upholstery in Louis XV style, showing signs of restoration.No longer availableDim. 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#647
Een Murano stijl glaspasta vaas met millefleurs decor.
#508
Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor.
#637
Een gepolychromeerd hout gesculpteerd ratel, split drum, Indonesisch, ten dienste om alarm te slaan.
A polychrome wood carved rattle, split drum, Indonesian, used for sounding an alarm.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#359Caroline Burnett
“Moulin Rouge”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#344
#368
#301
Een albasten tafellamp van een dame in een schelp op marmeren voet.
#157
Een massief zilveren bestek voor 12- personen in 3 koffers, bestaande uit 12 vorken, 12 lepels, 12 messen, 12 grote messen, 12 grote vorken, 12 grote lepels, 12 visvorken, 12 vismessen, 12 dessertmessen, 12 dessertvorken, 12 kleine lepels, 12 kleine vorken. Gemerkt 800‰.
#434Pol MaraPeriod: 1920-1998
#17Sparklets London
Een art deco sodafles, Sparklets London, ca. 1930. Met metalen net.
#11
Een lotje oud verzilverde items bestaande uit 4 porte-mines, een oud koperen uitschuifbare pen, made in USA, een zakmesje, een zakspiegeltje, een sigarettenhouder en drie naaldenhouders.
A lot of old silver-plated items consisting of 4 propelling pencils, an old extendable copper pen made in the USA, a pocket knife, a pocket mirror, a cigarette holder, and three needle cases.No longer availableDim. l 13 cmEstimate: € 40 / 60