Similar lots by type
-
#118Val Saint Lambert
Een kratervaas met zeshoekig voetstuk van kleurloos geslepen kristal, met vergulde metalen randversiering met parelfries. Gemerkt met etiket en “Val” gegraveerd. Voetstuk gelijmd aan de buik.
Vase cratère à base hexagonale en cristal taillé clair, à décor de bordure en métal doré à frise de perles. Marqué d’une étiquette et “Val” gravé. Piédestal collé sur la panse.No longer availableOnline onlyDim. H. 24 cmEstimate: € 15/25 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#202
Een kleurloze kristallen coupe.
Une coupe de cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 21 cmEstimate: € 40/45 -
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30/40 -
#253
Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#100Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/50 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#84
Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.
Un souvenir en cristal de Saint-Pétersbourg au décor gravé au laser.No longer availableOnline onlyDim. 5 x 5 x 5 cmEstimate: € 25/30 -
#29
Een vaas van geslepen rood en kleurloos kristal.
Vase en cristal taillé rouge et incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 20/30 -
#221
Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.No longer availableOnline onlyDim. h: 25, 26 & 81 cmEstimate: € 75/100
Other lots in this auction
-
#222
Een lot van vijftien verschillende fantasiehalssnoeren en één paar bijpassende oorbellen.
Un lot de quinze colliers fantaisie différents et une paire de boucles d'oreilles assorties.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 50/80 -
#47
Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#103
Twee glazen coupes jaren zestig.
Deux coupes en verre des années 60.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 31 & 27 cmEstimate: € 40/45 -
#13
“Oude wijze”. Een beeldje in speksteen.
"Vieux sage". Une figurine en stéatite.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#175Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#174
Een lot van vijftien verschillende fantasie kettingen en halssnoeren bezet met fantasiestenen.
Un lot de quinze colliers fantaisie différents et des colliers sertis de pierres fantaisie.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 50/100 -
#81
Een zittende Thaise Boeddha van brons.
Bouddha assis en bronze. Travail thailandais.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#227Nicole Halsberghe
“Portret”. Een lithografie.
"Portrait". Une lithographie.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 44 x 28 cmEstimate: € 30/50 -
#52Schwarzenhammer
Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19 cmEstimate: € 20/30 -
#138
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten ritueel hoofddeksel in de vorm van een vogel.
Une coiffe rituelle africaine en bois sculpté en forme d'oiseau.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. (l: 48 cm; h: 23 cm)Estimate: € 80/120 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#115Bernadette Vincken
Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80/120