Similar lots by type
-
#221
Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 25, 26 & 81 cmEstimate: € 75 / 100 -
#253
Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#142
Een vaas op piedouche en een presse-papier van geslepen kleurloos geslepen kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 27 & 5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#117
Een vaas geslepen rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 27,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#172Star Cristal
Een sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.
Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#84
Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.
Un souvenir en cristal de Saint-Pétersbourg au décor gravé au laser.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 5 x 5 x 5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#100Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#138Val Saint Lambert
Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#119
Een paars gedubbeld kristallen vaas met geslepen decor. Zonder merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4
Een paar geslepen kleurloos kristallen obelisken. Randschade aan de basis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#11
Een opgezette groene specht.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#266Dickie, Spielzeug
Een radiogestuurde modelboot op batterijen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25 / 30 -
#57
“Meisje met hoed”. Een gepatineerd plaasteren beeld.
"Fille au chapeau". Une statue en plâtre patiné.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 61 cmEstimate: € 25 / 35 -
#223
Een klein eikenhouten tafeltje.
Une petite table en chêne.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#47Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Veldwijk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 11/75.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 11 x 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#207Jos Martin
“Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#78
“Dame met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Dame au chien". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82
Een paar tabakspotten van steengoed, versierd met reliëfdecors. Eén deksel met schilfer, de andere met herstelde dekselknop.
Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#274
“Het laatste avondmaal”. Een gepolychromeerd houtsculptuur. Granada, Spanje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 36 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#222
Een 12 Volt elektrische McLaren Mercedes SLR kinderauto. In werkende staat en met afstandsbediening. Batterij in slechte staat.
Une voiture pour enfants McLaren Mercedes SLR électrique de 12 volts. En état de fonctionnement et avec télécommande. Batterie en mauvias état.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 100 / 120 -
#51
“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
" Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 20 / 25 -
#29
Een bord van imari porselein.
Assiette en porcelaine imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 21,5 cmEstimate: € 20 / 30