Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.

Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.

Une figurine en cristal incolore en forme d'ours polaire avec ourson.
Online only
Dim. h: 9 cm
SKU: 2706220050.
Category: Kristal.
Auction day: 27 June 2022 22:00
Catalogue #50
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #142

    Een vaas op piedouche en een presse-papier van geslepen kleurloos geslepen kristal.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 & 5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #138
    Val Saint Lambert

    Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #172
    Star Cristal

    Een sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.

    Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #4

    Een paar geslepen kleurloos kristallen obelisken. Randschade aan de basis.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #221

    Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.

    Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25, 26 & 81 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #110
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.

    Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #100
    Val St. Lambert

    Een serie kristallen schoteltjes.

    Une série de coupelles en cristal.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #253

    Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).

    Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #263

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #117

    Een vaas geslepen rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #119

    Een paars gedubbeld kristallen vaas met geslepen decor. Zonder merken.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #84

    Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.

    Un souvenir en cristal de Saint-Pétersbourg au décor gravé au laser.
    No longer available
    Online only
    Dim. 5 x 5 x 5 cm
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #94
    Karlsbader

    Een Duits fuchsiakleurig porseleinen schaaltje met, aan de rand en in het midden, goudkleurige decoraties in de vorm van diverse figuren. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 23 x 5,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #151

    Een tafelklokje in kast van messing en glas.

    Une horloge de table dans un coffret en laiton et verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #58

    Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.

    Un masque africain en bois avec osier, miroirs et coquillages.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #260

    Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.

    Tapis en coton, modèle ‘Vintum’.
    No longer available
    Online only
    Dim. 240 x 170 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #170

    Een lampenvoet van metaal en kunststof.

    Un pied de lampe en métal et plastique.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #108

    Vier werken bestaande uit: Twee aquarellen “Stilleven met bloemen en peren” (39 x 28 cm) en “Blij in de zetel” (47 x 30 cm), gesigneerd en gedateerd. Een heidelandschap in gemengde techniek, aquarel en pastelkrijt (16 x 22 cm) en “Wind in de zeilen”, een pasteltekening (print), gesigneerd en genummerd 96/120. (19 x 14 cm)

    Quatre oeuvres composées de : Deux aquarelles « Nature morte aux fleurs et poires » (39 x 28 cm) et « Heureux assis » (47 x 30 cm), signées et datées. Un paysage de lande en techniques mixtes, aquarelle et craie pastel (16 x 22 cm) et « Le vent dans les voiles », un dessin au pastel (estampe), signé et numéroté 96/120. (19 x 14 cm)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #252

    Een lot porselein, bestaande uit twee dekselpotjes van Beiers porselein, een dekeslpotje van Dresden en een kratervaasje van parijs.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #262

    “Aphrodite”. Een beeld van kunststof op houten sokkel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #273
    Louis Valentin Quartz

    Een roestvrij stalen herenhorloge.

    Montre homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #146
    Y. Dereume

    “Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.

    Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #62
    Nicole Halsberghe

    Negen ingekaderde uitnodigingen en wenskaarten.

    Neuf invitations et cartes de vœux encadrées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only 27 Juni 2022

Op Maandag 27 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday June 27th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

27 June 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More