Other lots by Val Saint Lambert
-
#144Val Saint Lambert
“Christmas 1980”, een collectors editie bord van Val Saint Lambert, gesigneerd en genummerd 194/1000.
"Christmas 1980", a collector's edition plate by Val Saint Lambert, signed and numbered 194/1000. -
#127Val Saint Lambert
Een set van 6 kristallen onderzetters met floraal decor van Val Saint Lambert in hun originele doos, toegevoegd een wijnglas, rood in de massa gekleurd.
A set of 6 crystal coasters with floral decoration by Val Saint Lambert in their original box, including a wine glass, dyed red in the mass.
Similar lots by type
-
#195
Een lot antieke vormen, bestaande uit buchevormen, charlottevormen, een expo-58 vorm, ijsspaghetti pers, Kerstboom en varia toebehoren.
A lot of antique molds, including molds for cakes, Charlotte cakes, an Expo 58 mold, an ice spaghetti press, Christmas tree molds, and various accessories. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#230
Een lot vintage Geobra Playmobil systems ‘70-’80. Diverse setjes gemengd.
A lot of vintage Geobra Playmobil systems from the '70s-'80s. Various mixed sets. -
#280Davey & Co.
Een antiek koperen lantaarn. Bovenaan gemerkt.
An antique copper lantern. Marked at the top. -
#264Imari
Een lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
A lot of an Imari porcelain bowl and decorative plate. -
#171
“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#258
Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
A lot of 2 modern storage boxes in Plexiglas. -
#182
Een lot van 2 oude bakelieten doosjes, Bonbons Martougin en CA gemerkt.
A lot of 2 vintage Bakelite boxes, labeled Bonbons Martougin and CA. -
#234Karlsbader
Een set van een ronde en een rechthoekige porseleinen schaal met vergulde decoraties, Karlsbader gemerkt.
A set of a round and a rectangular porcelain bowl with gilded decorations, marked Karlsbader. -
#179
“Een man met een pijp”. Een schilderij, olieverf op tabaksbladeren. Vermoedelijk Thailand.
"A man with a pipe". A painting, oil paint on tobacco leaves. Presumably Thailand. -
#187
Een lot van 3 vintage kristalglazen asbakken. 2 met driehoekvorm en label, 1 met zeshoek vorm.
A lot of 3 vintage crystal glass ashtrays. 2 triangular-shaped with label, 1 hexagonal-shaped. -
#222
Een lot van 5 oud porseleinen beeldjes waarvan de 2 middenformaatjes gebroken/gelijmd.
A lot of 5 old porcelain figurines, with the 2 medium-sized ones broken and glued. -
#218
Een glazen stolp met een wassen madonna beeld.
A glass dome with a wax Madonna figure.Online onlyPlace a bid › -
#224Corgi Majorette
Een lot van 24 vintage speelgoed autootjes. Diverse modellen; Majorette, Corgi, Welly, ... ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 24 vintage toy cars. Various models; Majorette, Corgi, Welly, ... '70-80, in fair to good condition. -
#228Matchbox Series
Een lot van 33 vintage Matchbox speelgoed autootjes. Diverse modellen, ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 33 vintage Matchbox toy cars. Various models, '70s-'80s, in fair to good condition. -
#254
Een Boheems kristallen vaas, amber in de massa gekleurd met een geslepen decor van bloemen.
A Bohemian crystal vase, colored amber throughout with a cut flower decoration. -
#197G. Dehaeck Gand
Een lot met een 22-tal vintage frisco-vormen met snijplaat. Bovenaan gemerkt “G. Dehaeck Gand”
A lot of 22 vintage Frisco molds with cutting plate. Marked "G. Dehaeck Gand" at the top. -
#190J Galand et Co
Een lot van 6 vintage verzilvere roomijs schrapers. Gemerkt “Galand J & Co”
A lot of 6 vintage silver-plated ice cream scoops. Marked "Galand J & Co". -
#207Rosenthal
Een porseleinen beeldje van een eendje. Onderaan gemerkt.
A porcelain figurine of a duckling. Marked at the bottom. -
#253Capo di Monte
Een beeld van een zwerver en een meisje, gemerkt Capo Di Monte.
A sculpture of a beggar and a girl, marked Capo Di Monte. -
#170R Smets
“Stilleven met boeken”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Still life with books." A painting, oil on board. Signed at the bottom. -
#174
“Bloemstilleven met Chinees beeldje”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with Chinese figurine." An oil painting on canvas. Signed at the bottom. -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#169
“Architecturaal abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “Roll”.
"Architectural abstract". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "Roll".
Other lots in this auction
-
#96
Een lot chromo-albums:- “Honderd portrettenvan beroemde mannen”. Gutermann N.V. Enkelen manco’s.- “Nos enfants Royaux”. Côte d’or.- “Onze oude steden”. Van Baarle’s ontbiijtkoek. - De Koninklijke familie”. Chocolade Jacques.- “Vincent Van Gogh” & “Pieter Breugel de Oudere”. Laboratoria Pharma-Union.- “Koningin Astrid”. Côte d’or.- “Verzameling van leerrijke kleurenprenten. Chocolade Jacques.
A lot of chromo albums:- "One hundred portraits of famous men". Gutermann N.V. Some missing.- "Our royal children". Côte d'or.- "Our old cities". Van Baarle's gingerbread.- "The Royal Family". Chocolade Jacques.- "Vincent Van Gogh" & "Pieter Breugel the Elder". Pharma-Union Laboratories.- "Queen Astrid". Côte d'or.- "Collection of instructive color prints". Chocolade Jacques. -
#41Robbedoes
Een lot van 8 Robbedoes verzamelde nummers, hardcovers. 129, 136, 144, 145, 147, 148, 149, 150.
A lot of 8 Robbedoes collectible issues, hardcovers. 129, 136, 144, 145, 147, 148, 149, 150. -
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
An Art Nouveau bronze vide-poche with grapevine in relief. Signed "J VAN NESTE". Includes a gilded bronze vide-poche. -
#5
Een lot van drie antieke leergebonden religieuze boeken uit de 18de eeuw, getiteld "Den Dag van den Christen geheiligd door het gebed en de meditatie" (J.F. Moerlan, Ieper, 1786), "Den Geestelijken Stryd" (P.V.E.P., T. Walvijn, 18de eeuw), en "De Pelgrimagie Van Het Kindeken Jesus" (Joannes Van Soest, Antwerpen, 1737), versierd met gravures en filigranen en vertonend sporen van slijtage.
A lot of three antique leather-bound religious books from the 18th century, titled "The Day of the Christian sanctified by prayer and meditation" (J.F. Moerlan, Ypres, 1786), "The Spiritual Battle" (P.V.E.P., T. Walvijn, 18th century), and "The Pilgrimage of the Child Jesus" (Joannes Van Soest, Antwerp, 1737), adorned with engravings and filigree, showing signs of wear. -
#8
Een lot van 2 Arabische dolken.
A lot of 2 Arabian daggers. -
#133
Een oude massief eikenhouten snelboteraar.
An old solid oak butter churn. -
#25
‘Kuifje in Amerika’. Softcover, herdruk uit 1960.
'Tintin in America'. Softcover, reprint from 1960. -
#146
Een paar verzilverde kandelaars.
A pair of silver-plated candlesticks. -
#233
Een antieke weegschaal met een blokje en eveneens enkele losse gewichten.
An antique scale with a beam and a few separate weights. -
#157
Een carnet de bal uit ivorine.
A dance card made of ivorine. -
#128
Een lot van 2 houtgesneden kistjes met Chinese taferelen.
A lot of 2 wooden carved boxes with Chinese scenes. -
#204
“Galaxy Commander”. Een lot vintage Lego 6980 & 6930, met handleiding. Zonder doos. Bijgevoegd 2 grondplaten.
"Galaxy Commander." A lot of vintage Lego 6980 & 6930, with instruction manual. Without box. Includes 2 baseplates.