Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
Val Saint Lambert

Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.

Plat en cristal incolore à décor satiné d'un tétras lyre. Marqué.
1
Ø: 15 cm
Estimate: 1015
Catalogue #1
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #224
    Val Saint Lambert

    Een coupe en schaal van geslepen kleurloos kristal met messingen monturen. Gemerkt.

    Une coupe et un bol en cristal incolore taillé avec des cadres en laiton. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #75
    Val Saint Lambert

    Een gegoten kristallen fluitvaas, rood in de massa.

    Vase flûte en cristal moulé, rouge dans la masse.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #13
    Val Saint Lambert

    Een vaasje van koper met een geëtst verguld decor van bloemen en planten. Gemerkt. Bluts en barstjes in blauwe binnenglas. Gemerkt.

    Vase en cuivre à décor gravé et doré de fleurs et végétaux. Marqué. Bosse et craquelures du verre intérieur bleu. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #10
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    Un vase de cristal incolore taillé. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm Ø: 13 cm
    Estimate: € 20 / 25

Similar lots by type

  • #37

    Twee stuks kristal, bestaande uit een rookgrijs vaasje en een blauwe asbak.

    Deux pièces en cristal, composées d'un vase gris fumé et d'un cendrier bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8,5 & 15 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #97

    Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.

    Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur piédouche (endommagement au bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6, 18 & 26 cm
    Estimate: € 24 / 28
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #134

    Twee karaffen van kleurloos glas met geslepen decors. Bijgevoegd zes kleurloze kristallen glazen van Cristal d’Arques.

    Deux carafes en verre incolore à décors taillés. Inclus sont six verres en cristal clair de Cristal d'Arques.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19, 32 & 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #39
    Orrefors, Sweden

    Een vaas en een schaaltje van kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Un vase et une coupe en cristal incolore. Les deux marqués.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27,5 cm Ø: 18 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #197

    Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.

    Une cloche en cristal avec des oiseaux dans le décor. Défaut de clapet.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #110
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.

    Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #231

    Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.

    Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #47

    Twee kleurloos kristallen vazen op voet. Enkele kleine schilfers.

    Deux vases en cristal incolore sur pied. Quelques petits éclats.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 30 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #120

    Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.

    Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 & 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #128
    Murano

    Italiaans kristallen schaal met blauw in de massa.

    Bol en cristal italien bleu dans la masse.
    No longer available
    Online only
    Dim. h13cm x b68cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #263

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #49

    Een karafje en een schenkkannetje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Schade aan de buik van het karafje.

    Une carafe et une verseuse en cristal taillé et rouge doublé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 55
  • #73

    Twee verschillende lampenvoeten van resp. Licht- en donkergroen kristal.

    Deux pieds de lampe différents resp. cristal vert clair et foncé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #33
    Daum, France

    Negen messenleggers van gegraveerd kristal.

    Neuf porte-couteaux en cristal gravé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #70

    Een divers lot aardewerk, XIXe en XXe eeuw. Beschadigingen. 10 stuks.

    Un lot diversifié de poteries, XIXème et XXème siècle. Dégâts. 10 pièces.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 13 - 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #192
    Capodimonte

    Drie groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Enkele kleine beschadigingen.

    Trois groupes de biscuit italien multicolore. Quelques dommages mineurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #203

    Een albasten lampenvoet.

    Un pied de lampe en albâtre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #23
    A. Camos, Valauris

    Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.

    Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un poisson. Un cheveu.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #81

    Een romantisch koppel van kunststof.

    Un couple romantique en plastique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #296
    Nao & Casades

    Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.

    Un enfant de chœur et un Pierrot en porcelaine polychrome. Le second marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #295

    Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.

    Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #26

    Een lot boeken, waarbij vier mbt Laurel & Hardy en één mbt Charlie Chaplin.

    Un lot de livres, dont quatre liés à Laurel & Hardy et un lié à Charlie Chaplin.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #56
    Stocker

    Een metalen kruisbeeld, het kruis ingelegd met mozaïek. Italië.

    Un crucifix en métal, la croix incrustée de mosaïque. Italie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 7 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #268

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #147

    Een sierschotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen en een vogelk en met gele rand.

    Plat décoratif en faïence de Delft à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un oiseau et à bord jaune.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø:27cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Online-Only Varia - Januari 2023

Op Maandag 30 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 30th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

30 January 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More