#59Een paar geslepen kristallen karaffen.
#134Een grote kleurloos kristallen coupe, Boheems.
#181Een houten affuit voor een klein kanonnetje.
#1Een met de hand geslepen bierpul met deksel.
#215Een eikenhouten bijzettafeltje.
#244Paul SerstéEen lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.
#74Een messingen inktpot met porseleinen potjes intact. Omstreeks 1900.
#116Een lot varia kunstboeken, 9 stuks.
#48Een schouwpendule van zwart marmer. Omstreeks 1900.
#228Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
A square plastic box shaped like a book in trompe l’oeil with a mouse on top.No longer availableOnline onlyDim. H. 5 x 14 cmEstimate: € 35 / 50