Other lots in this auction
-
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
A pair of partly painted white clay pipe bowls in the shape of bearded men. Marked.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#145Een vaas van Chinees porselein met olifanten als handvatten en versierd met diverse figuren.
Un vase en porcelaine de Chine à anses en forme d'éléphants et décoré de diverses figures.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136Een een hout gesculpteerde staande lamp met gedraaide arm en grote kap.
A sculpted wooden standing lamp with turned arm and shade.No longer availableOnline onlyDim. 155cmEstimate: € 40 / 60 -
#188Een wandlicht met koperen montuur, een knobbelvaasje en een schotel met landschap van blauw en wit aardewerk naar Delfts voorbeeld.
A wall light with a copper frame, a bulbous vase, and a dish with a blue and white landscape made of Delft-inspired earthenware.No longer availableOnline onlyDim. H. 28 cmEstimate: € 50 / 75 -
#237Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#138Een art-deco dessertservies bestaande uit 40 stuks en gemerkt VW Czechoslovakia waarvan een theepot, een melk- en een suikerpot, een schaal, 12 dessertborden, 12 ondertassen en 12 tassen waarvan 3 met een haarlijnscheurtje. Hierbij gevoegd een verzilverde suikertang uit dezelfde periode.
An Art Deco dessert set consisting of 40 items, marked VW Czechoslovakia, including a teapot, a milk and sugar pot, a bowl, 12 dessert plates, 12 saucers, and 12 cups, 3 of which have a hairline crack. Also included is a silver-plated sugar tong from the same period.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#32Een Kukhuri mes, made in India.
A Kukhuri knife, made in India.No longer availableOnline onlyDim. l 53 cmEstimate: € 10 / 15 -
#2Een terracotta beeldje van een zittend meisje, getekend Geert Kunen.
A terracotta statue of a sitting girl, signed Geert Kunen.No longer availableOnline onlyDim. h 16 cmEstimate: € 5 / 10 -
#132Een set van twee 19e eeuwse rood koperen kandelaars.
A set of two 19th-century red copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#124Een paar verzilverde tafelkandelaars, gemerkt “Denmark”.
A pair of silver-plated table candlesticks, marked "Denmark".No longer availableOnline onlyDim. 12cmEstimate: € 40 / 60 -
#177Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
Vase balustre en porcelaine de Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#11Een koffiemolen op hoge voet met opschrift ‘Domenico Attanasio Napoli 1725’.
A coffee grinder on a high stand with the inscription "Domenico Attanasio Napoli 1725."No longer availableOnline onlyDim. h 54 cmEstimate: € 20 / 30

