#247Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#160Een paar olielampjes van messing met lampglazen gemerkt Belgique.
#83Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.
#257Twee parfumflesjes van Gauthier.
#115Een antieke koperen bedpan met Adam en Eva tafereel in het reliëf.
#28Een lot van 3 sierborden, bestaande uit 2 Satsuma en 1 Chinees porseleinen bord, onderaan gemerkt.
#65Een lot van 5 beeldjes, biscuit en porselein, waarvan 3 beschadigd/ onvolledig.
#248Een Brussels porseleinen handgeschilderd waterreservoir, met decor van vissers. Midden 19 eeuw.
#39Een oud handtasje met metalen beugel en zwarte stof.
#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.