Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleurrijke glaspasta schaal met abstract bloempatroon.
Een kleurrijke glaspasta schaal met abstract bloempatroon.
Fidrio

Een kleurrijke glaspasta schaal met abstract bloempatroon.

A colorful glass paste bowl with an abstract flower pattern.
Dim. 39 x 44 cm
SKU: 2708240697.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #697
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #225

    Een grote verguld bronzen kroonluchter, rijkelijk versierd met verschillende kristallen bellen, 15 lichtpunten.

    A large gilt bronze chandelier, richly decorated with various crystal drops, 15 lights.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 86 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #447

    Een Afrikaans hout gesculpteerd helm/masker.

    An African carved wooden helmet/mask.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #425

    Een lederen tas uit Moretanië met beschilderde decoraties.

    A leather bag from Moorish with painted decorations.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #596
    Holm Sorensen

    Een lot van 3 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 3 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #279
    Pauline Van Poppel

    “Bloemenstilleven met rozen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pauline Van Poppel en gedateerd 2-9-1910.

    "Flower still life with roses", a painting, oil on canvas, signed by Pauline Van Poppel and dated 2-9-1910.
    No longer available
    Dim. 46 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #410

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een rode koraal.

    An 18 kt yellow gold ring set with a red coral.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #524
    Bram Van Velde
    Period: 1895-1981

    “Abstracte compositie”, een lithografie in kleur, in potlood gesigneerd ‘Bram Van Velde’ en genummerd 14/300.

    "Abstract composition," a color lithograph, pencil signed 'Bram Van Velde' and numbered 14/300.
    No longer available
    Dim. 48 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #622

    Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.

    A veneered oak TV cabinet.
    No longer available
    Dim. 35 x 200 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #341
    Marc Sleen

    “De avonturen van Nero en Co”, een lot van 3 Nero albums met originele schets, gesigneerd door Marc Sleen. ‘De groene patreel’, Het knalgele koffertje’ en ‘De daverende Pitteleer’.

    "The adventures of Nero and Co", a lot of 3 Nero albums with original sketch, signed by Marc Sleen. 'The green patreel', 'The bright yellow suitcase', and 'The resounding Pitteleer'.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #455

    Een grote aardewerken sierschotel met meerkleurig figuratief, geometrisch decor. Aan de rand vermoedelijk gesigneerd “E Vervliet” en gedateerd 1889.

    A large earthenware decorative plate with multicolored figurative, geometric decor. Presumably signed "E Vervliet" and dated 1889 along the edge.
    No longer available
    Dim. Ø 52 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #253

    Een set van 2 gietijzeren beelden; een geklede rat en konijn met een roestige patina.

    A pair of 2 cast iron sculptures; a clothed rat and rabbit with a rusty patina.
    No longer available
    Dim. 45,5 & 42,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #237
    Limoges

    Een 110-delig servies van Limoges, L. Bernardaud & Co, Saint-Saens. Bestaande uit 14 platte borden, 14 diepe borden, 14 grote dessertborden, 14 kleine dessertborden, 14 grote ondertassen (1 met kleine schilferschade), 8 kleine ondertassen, 14 tassen, 8 kleine tassen, 1 koffiekan, 1 suikerpotje, 1 melkkannetje, 1 sauskom, 1 grote kom, 3 schalen en 2 terrines.

    A 110-piece Limoges dinner set by L. Bernardaud & Co, Saint-Saens. Includes 14 dinner plates, 14 soup plates, 14 large dessert plates, 14 small dessert plates, 14 large saucers (1 with minor chip), 8 small saucers, 14 cups, 8 small cups, 1 coffee pot, 1 sugar bowl, 1 creamer, 1 gravy boat, 1 large bowl, 3 platters, and 2 tureens.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More