#110Jan De BouvrieEen dubbele tafel/bureaulamp model Boxford en ontworpen door Jan De Bouvrie, gesigneerd op de voet. Een van de lampen is gelijmd bovenop de voet, lijmresten overtollig aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 13.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#11Een gevarieerd lotje bestaande ui 2 kleine solifleurs in biscuit en een art deco bonbonnière gemerkt Bergen.
#203Les CordesEen fantasie halsketting ‘Code 2162’.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#245Een vintage emaille broodtrommel.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 24 x 15cmEstimate: € 35 / 70 -
#108Een grote retro vaas met onderaan een sticker ‘Maredsous’.
No longer availableOnline only -
#53Een kerkelijke kaarsendover op lange stok met koperen kapje en pin.
A church candle extinguisher on a long stick with a copper cap and pin.No longer availableOnline onlyDim. 134cmEstimate: € 15 / 30