Een klokstel van blauw en wit Delfts aardewerk en koper, twee kandelaars met 5 lichtpunten.

A clock set of blue and white Delft earthenware and copper, two candelabras with 5 lights.
Dim. Hoogte 64 cm
SKU: 2705250235.
Categories: Klokstel, Porselein.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #235
Estimate: € 120 / 150

  • #297
    Noritake

    Een 104-delig porseleinen servies, gemerkt Noritake China, Hermitage 6226. Bestaande uit 12 grote borden, 15 platte borden waarvan 1 met schilfer, 12 diepe borden, 11 kleine borden, 12 dessertborden, 11 grote schoteltjes, 12 grote koppen, 10 kleine schoteltjes en 9 kleine kopjes.

    A 104-piece porcelain dinnerware set, marked Noritake China, Hermitage 6226. Including 12 large plates, 15 flat plates (1 with chip), 12 soup bowls, 11 small plates, 12 dessert plates, 11 saucers, 12 large cups, 10 small saucers, and 9 small cups.
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #474

    Dekselvaas van Chinees porselein, Canton stijl. Gedecoreerd met vogels en vlinders.

    Covered vase of Chinese porcelain, Canton style. Decorated with birds and butterflies.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #563

    Kleurloze vaas, gemerkt ‘Krautheim, Germany’.

    Colorless vase, marked 'Krautheim, Germany'.
    Dim. Hoogte 55 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #3

    Een lot van 3 meerkleurig biscuit en porseleinen putti’s bestaande uit één met een gans, gemerkt Goebel Schaubach-kunst, Schau 2/1, één ongemerkte putti op een bok, kleine schade aan 1 hoorn’ en één met kandelaar, gemerkt en genummerd 9251.

    A lot of 3 multicolored biscuit and porcelain putti including one with a goose, marked Goebel Schaubach-kunst, Schau 2/1, one unmarked putto on a goat with minor damage to one horn, and one with a candlestick, marked and numbered 9251.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #550

    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #459

    Een set van 4 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van flora en pagodes. Qianlong decor. Schilfers en haarlijn.

    A set of 4 Chinese porcelain plates with blue and white flora and pagoda decoration. Qianlong design. Chips and hairline cracks.
    Dim. Ø23.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #216
    Royal Tettau

    Een porseleinen servies, Royal Tettau, Germany, US. Zone, bestaande uit: 23 platte borden, 12 soepborden, 24 dessertborden, 12 schoteltjes, 12 kopjes, 2 terrines, 3 schotels, een kom, een sauskom, een koffiepot, een melkkannetje en een suikerpotje.

    A porcelain dinner set, Royal Tettau, Germany, US. Zone, comprising: 23 dinner plates, 12 soup plates, 24 dessert plates, 12 saucers, 12 cups, 2 tureens, 3 serving dishes, a bowl, a gravy boat, a coffee pot, a creamer, and a sugar bowl.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #263

    Een set van 3 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van een tuintje. Qianlong decor.

    A set of 3 Chinese porcelain plates with blue on white decoration of a garden. Qianlong design.
    Dim. Ø 23.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #307
    Empire, England

    Een porseleinen theeserviesje, Empire England ‘Lilac Time’. Bestaande uit een theepot, een melkkannetje, een kommetje, 6 koppen en 6 schoteltjes.

    A porcelain tea set, Empire England 'Lilac Time'. Consisting of a teapot, a creamer, a sugar bowl, 6 cups, and 6 saucers.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #286

    Een art-deco toiletmeubel met uitschuifbaar voetbankje en porseleinen toiletpot.

    An Art Deco vanity with retractable footstool and porcelain chamber pot.
    Dim. h 48 x Ø 42 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #278

    Empire stijl vaas, met het wapenschild van keizer Napoleon. Gemerkt Vincennes, Limoges. Schilfers aan de basis.

    Empire style vase with the coat of arms of Emperor Napoleon. Marked Vincennes, Limoges. Small chips at the base.
    Dim. Hoogte 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #175

    Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen cache-pots met vergulde leeuwenkoppen geflankeerd.

    A pair of 19th century French porcelain cache-pots with gilt lion head handles.
    Dim. h 16.5 x Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #480

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een centrale robijn van +- 0,30 ct.

    Dim. 3 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #533

    Groot sierbord van Imari porselein.

    Large decorative plate of Imari porcelain.
    Dim. Ø 38
    Estimate: € 40 / 60
  • #267

    Romantisch inktstel met een beeldje van een man en twee eenden. Eén snavel is manco.

    Romantic inkwell with a figurine of a man and two ducks. One beak is missing.
    Dim. H 15, B 20, D 13 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #551

    Limoges tafellamp met bloemendecor en klassieke kap.

    Limoges table lamp with floral decor and classic shade.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #462

    Een paar Imari borden in Chinees porselein met bloemenvazen in het decor. Haarlijntje.

    A pair of Imari plates in Chinese porcelain with floral vases in the decoration. Hairline.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #225
    Guido Cacciapuoti
    Period: 1892 - 1953

    Een porseleinen beeld, 2 Afrikaanse parelhoenders, gemerkt Guido Cacciapuoti, made in Italy. Circa 1950.

    A porcelain sculpture of 2 African guinea fowls, marked Guido Cacciapuoti, made in Italy. Circa 1950.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #308

    Een scheerkom van Imari porselein. Kleine herstelling aan de rand.

    A shaving bowl made of Imari porcelain. Small repair on the edge.
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #14
    RW made in Germany US zone

    Een porseleinen theeserviesje, RW made in Germany US zone. Bestaande uit een theepot, een melkkannetje, een suikerpotje, 6 koppen en 6 schoteltjes.

    A porcelain tea set, RW made in Germany US zone. Consisting of a teapot, a creamer, a sugar bowl, 6 cups, and 6 saucers.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #447

    Een set van 3 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van een tuintje met pagode. Qianlong decor. Schilfer en haarlijn.

    A set of 3 Chinese porcelain plates with a blue on white decoration of a garden with pagoda. Qianlong design. Flake and hairline cracks.
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #288

    Een dekselvaas van Imari porselein, het deksel is gerestaureerd.

    A covered vase made of Imari porcelain, the cover has been restored.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #345

    Een Chinees porseleinen kop en schoteltje, blauw op wit decor, onderaan het bordje gemerkt ‘Chenghua Nian Zhi’, Kangxi revival, circa 1900.

    A Chinese porcelain cup and saucer, blue on white decoration, marked 'Chenghua Nian Zhi' on the bottom of the saucer, Kangxi revival, circa 1900.
    Dim. Ø 12.5 cm (bordje)
    Estimate: € 30 / 50
  • #42
    Von Schierholz

    Een lot porselein bestaande uit een schaal en een kandelaar gedecoreerd met putti, beide gemerkt Von Schierholz. Bij de schaal mist 1 putto een duim.

    A lot of porcelain consisting of a bowl and a candlestick decorated with putti, both marked Von Schierholz. One putto is missing a thumb on the bowl.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 70 / 100

  • #591

    Ronde beukenhouten driebenige bloempothouder.

    Round beechwood three-legged flower pot holder.
    Dim. Hoogte 70, Ø 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #599

    Een jardinière in terracotta, onderaan de vaas een herstelling.

    A terracotta jardinière, with a repair at the bottom of the vase.
    Dim. h 112 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #355
    Amphora, Czechoslovakia

    Een meerkleurig geglazuurde aardewerken art-deco vaas met een vogel in het decor, onderaan gemerkt Amphora, Czechoslovakia.

    A multi-colored glazed terracotta art deco vase with a bird in the decor, marked Amphora, Czechoslovakia at the bottom.
    Dim. h 31 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #149
    Henri Houben
    Period: Antwerpen 1858-1931

    “Mijmerend meisje”, een potloodtekening in ovalen passe-partout, gesigneerd.

    "Contemplative Girl," a pencil drawing in an oval mat, signed.
    Dim. 27 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #67
    Maison Charles

    Messingen tafellamp met het beeld van een adelaar op een lauwerkrans. Getekend; Charles. Made in France.

    Brass table lamp with the image of an eagle on a laurel wreath. Signed; Charles. Made in France.
    Dim. Hoogte 77 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #108

    Set van 12 zilveren lepeltjes en een suikertang. 800/1000. Gemerkt met een haan en de letter P. In casette, gemerkt; F. Peeters, Malines. 245 gram.

    Set of 12 silver spoons and a sugar tongs. 800/1000. Marked with a rooster and the letter P. In box, marked; F. Peeters, Malines. 245 grams.
    Dim. H 5, B 36, D 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #56

    Antieke Engelse commode met twee kleine en drie grote laden.

    Antique English chest of drawers with two small and three large drawers.
    Dim. H 95, B 91, D 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #300

    Een lot van 7 koffiepotten, voornamelijk tin. Gezamenlijk gewicht van ongeveer 5 kg.

    A lot of 7 coffee pots, mainly tin. Total weight approximately 5 kg.
    Dim. 5 kg
    Estimate: € 30 / 50
  • #379
    Guy Van den Bulcke

    ‘Zonder titel’. Abstract impressionistisch schilderij, impasto techniek. Getekend; Bulck.

    'Untitled'. Abstract impressionist painting, impasto technique. Signed; Bulck.
    Dim. 65/54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #107
    Art Krupp Bernborf

    Verzilverde tafelspiegel met boog. Bovenaan gestempeld door Art Krupp Berndorf.

    Silver-plated table mirror with arch. Stamped at the top by Art Krupp Berndorf.
    Dim. H 50, B 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #325

    Een art-nouveau vaas, aardewerk met tinnen druivenranken. Onderaan gemerkt met een gekroonde B en een molen. Meerdere bakfouten.

    An Art Nouveau vase, pottery with pewter grapevines. Marked at the bottom with a crowned B and a windmill. Several firing flaws.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #566

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt.

    A hand-knotted Bidjar carpet.
    Dim. 124 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00