Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kobalt blauwe cassolette met vergulde accenten, messingen monturen en romantisch decor. Naar Sèvres.
Een kobalt blauwe cassolette met vergulde accenten, messingen monturen en romantisch decor. Naar Sèvres.

Een kobalt blauwe cassolette met vergulde accenten, messingen monturen en romantisch decor. In de manier van Sèvres.

A cobalt blue cassolette with gilded accents, brass mounts and romantic decor. In the manner of Sevres.
Dim. h 109 cm
SKU: 2706230208.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #208
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #128
    Delvaux

    Een cognac lederen handtas met gevlochten riempjes, gemerkt Delvaux, model “Colette”.

    A cognac leather handbag with braided straps, marked Delvaux, model "Colette".
    No longer available
    Dim. 14 x 29 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #174

    “Boslandschap met vee en herderin”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Vermoedelijk eind 19e eeuw, Hollandse school.

    “Forest landscape with cattle and shepherdess”. A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom. Presumably late 19th century, Dutch school.
    No longer available
    Dim. 52 x 44cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #193

    Een XIXe eeuwse kolompendule van marmer en albast. Met slinger en sleutel. Enkele kleine beschadigingen.

    A XIXth century column clock in marble and alabaster. With pendulum and key. Some minor damage.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #419
    Keno Tadamasa

    Een Japanse houtsnede van een Kabuki acteur. Gepubliceerd door Shokokusha. Gedateerd 1950.

    A Japanese woodblock print of a Kabuki actor. Published by Shokokusha. Dated 1950.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 25 cm
  • #20
    Pakama

    Een 14 karaats geelgouden herenhorloge met lederen polsband. Gedragen.

    A 14 ct yellow gold man’s watch with leather band. Used.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #635

    Serie van vier armstoelen in Engelse stijl. Losse zitten bekleed met naaldwerk.

    A series of four armchairs in English style. Seats loose and covered with needlework.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #697

    Een paar grote gietijzeren tuinvazen.

    A pair of large cast iron garden vases.
    No longer available
    Dim. h 70 x Ø 49 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #49
    Jef Louis Van Leemputten

    ‘Herderin met schapen’, olie op paneel gesigneerd J. L. Van Leemputten met afgeschilferde verf.

    'Shepherds with sheep', oil on panel signed JL Van Leemputten with flaked paint.
    No longer available
    Dim. h 37 x b 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #212

    Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.

    A sac-à-perles chandelier of crystal and copper with external lamps. Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. H: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #558

    Een groot Afrikaans massief hout, gesculpteerd vruchtbaarheidsbeeld.

    A large African solid wood, sculpted fertility statue.
    No longer available
    Dim. 164cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #242

    Een brons vergulde plaquette met mythologisch tafereel in het reliëf. Op vilten paneel.

    A bronze gilded plaque with a mythological scene in the relief. On felt panel.
    No longer available
    Dim. 22 x 24cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #688

    Een set van 2 tafellampjes in onyx met koperen delen en versiering in de vorm van een roosje met takken.

    A set of 2 table lamps in onyx with copper parts and decorations forming branches of roses.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More