#681Een verzilverde kerkkandelaar .
#512Salvador Dali“Zwaan” en “Poort van de hel”. Zeefdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.
#482Salvador Dali“Paarden”. Litho. Gesigneerd en genummerd 1/250 buiten de plaat.
"Horses". Lithograph. Signed and numbered 1/250 outside the plate.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 200 / 220 -
#121Een zwart marmeren 3-delige pendule met vergulde leeuwenhoofden versierd.
#277Een kelkvaas in geslepen kristal, blauw in de massa. Vermoedelijk jaren ‘30.
A chalice vase in cut crystal, blue in the mass. Presumably 1930s.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#400Een ovale amethist met een gewicht van +- 4 ct.
An oval amethyst with a weight of +- 4 ct.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#206Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
#4H. Bettens“Staand naakt”. Een tekening, houtskool op papier. Gesigneerd onderaan.
#219Wiskemann, BruxellesEen vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutvaatje aan toe.
#585Een bijzetmeubel van wortelfineer met lade en verhoogde bovenrand.
An amber cigar holder with a rim of 18 carat yellow gold. In original case.No longer availableEstimate: € 100 / 120