#667MärklinEen paar Märklin locomotieven code tender 889 - 12R880, R880, beide met kolenwagen.
A pair of Märklin locomotives code tender 889 - 12R880, R880, both with coal car.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#698Een lot sigarenparafernalia, bestaande uit een gesculpteerd houten kistje met enkele luciferdoosjes, een glazen Habana pot en een sigarenknipper.
A lot of cigar paraphernalia, consisting of a carved wooden box with some matchboxes, a glass Habana jar and a cigar cutter.No longer availableEstimate: € 40 / 45 -
#616Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableDim. 420 x 110cmEstimate: € 35 / 45 -
#507Een paar Blanc de Chine tuinkrukjes met opschriften.
#411Een limonadekan van glas en verzilverd metaal en gemerkt WMF.
#429Bruno Delvigne‘Rivierzicht bij ondergaande zon’, een schilderij, gemengde techniek op natuurzijde.
'River view at sunset', a painting, mixed media on natural silk.No longer availableDim. h 81 x b 112 cmEstimate: € 80 / 120 -
#419Keno TadamasaEen Japanse houtsnede van een Kabuki acteur. Gepubliceerd door Shokokusha. Gedateerd 1950.
#223Een bronzen beeld van een liggende leeuw.
#42“Mediteraan heuvelzicht.” Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
#30Een 18 karaats wit en geelgouden hanger bezet met één briljantje van +- 0,15 ct.
An 18 carat white and yellow gold pendant set with one diamond of +- 0.15 ct.No longer availableDim. 1,25 gEstimate: € 180 / 250 -
#165Dingens BarometersEen contrabarometer op houten paneel.
A contrabarometer on wooden panel.No longer availableDim. 104cmEstimate: € 300 / 400