#19J.F. Leizelt‘Vue de la Tour de Jean Roon à Amsterdam de Cote du Cingle’, een ingekleurde gravure door J.F. Leizelt.
#75Tonk ManufacturingPeriod: 1890-1920Een houten pianostoel, met rond zitvlak in hoogte verstelbaar. Steunend op bronzen klauwpoten met glazen bollen. Gemerkt “Tonk Chicago New York”.
#433Een paar Chinese vazen met florale decoratie, onderaan gemerkt.
#149Charles Van den EyckenPeriod: 1859 - 1923‘Twee honden en een vlinder’, olie op doek in vergulde kader getekend Ch Van Den Eycken 1884.
'Two dogs and a butterfly', oil on canvas in gilded frame signed Ch Van Den Eycken 1884.No longer availableDim. 47 x 53 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#463Een modern kunstwerk van gepolijst zandsteen.
A modern work of art in polished sandstone.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#441Boud CeysensEen verguld brons gesculpteerd beeldje, modern abstracte vorm. Gesigneerd “Ceysens”.
A gilded bronze sculpted figurine, modern abstract shape. Signed "Ceysens".No longer availableDim. 12cmEstimate: € 100 / 200 -
#264Een lot van 12 dessertvorkjes met zilveren heften in hun originele etui.
A lot of 12 dessert forks with silver handles in their original case.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#510Een paar 18 karaats wit en geelgouden oorbellen en bijpassende ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#13MakkumEen aardewerken sierbord met bloementafereel, achteraan gemerkt “Makkum”.
A earthenware decorative plate with a floral scene, marked "Makkum" on the back.No longer availableDim. Ø35cmEstimate: € 60 / 80