Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kobalt blauwe cassolette met vergulde accenten, messingen monturen en romantisch decor. Naar Sèvres.
Een kobalt blauwe cassolette met vergulde accenten, messingen monturen en romantisch decor. Naar Sèvres.

Een kobalt blauwe cassolette met vergulde accenten, messingen monturen en romantisch decor. In de manier van Sèvres.

A cobalt blue cassolette with gilded accents, brass mounts and romantic decor. In the manner of Sevres.
Dim. h 109 cm
SKU: 2706230208.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #208
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #105

    “Oeuvres complètes de Buffon avec les Supplémens”. In-8° 9 Volumes. Ed. Duménil, Paris 1835, Typographie Firmin Didot Frères. Accompagnées de 700 vignettes gravées sur acier, représentant au moins 900 animaux (niet gekleurd).

    “Oeuvres complètes de Buffon avec les Supplémens”. In-8° 9 Volumes. Ed. Duménil, Paris 1835, Typographie Firmin Didot Frères. “Accompagnées de 700 vignettes gravées sur acier, représentant au moins 900 animaux” (not coloured).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #153
    A.E. Carrier-Belleuse

    “Liseuse”. Een gepatineerd bronzen beeldje van een lezende dame.

    "Liseuse". A patinated bronze figurine of a lady reading.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 340 / 380
  • #462
    Keisai Eisen
    Period: 1790 - 1848

    “Drogen van de theebladeren.” Japanse houtsnede met Kiwame zegel. Sporen van vocht en wormschade. Publicatie zegel Ezaki-Ya Kichibei.

    “Drying the tea leaves.” Japanese woodblock print with Kiwame seal. Traces of moisture and worm damage. Publication stamp Ezaki-Ya Kichibei.
    No longer available
    Dim. 37 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #527
    Stefaan Schreel

    Een metaalsculptuur getiteld Krijger 1 door beeldhouwer Stefaan Schreel op sokkel .

    A metal sculpture titled Warrior 1 by sculptor Stefaan Schreel. On stand.
    No longer available
    Dim. h 53 (170) cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #133
    Marcel Debut
    Period: 1865-1933

    “Le Sifleur”. Een buste van gepatineerd brons. Gesigneerd “Marcel Debut”.

    "Le Sifleur". A bust in patinated bronze. Signed "Marcel Debut".
    No longer available
    Dim. 21cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #324

    “Oriëntaals straatzicht.” Olieverf op paneel. Beschadigd paneel, gebogen.

    “Oriental street view.” Oil paint on panel. Damaged panel, bent.
    No longer available
    Dim. 102 x 126 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #255
    Bibliothèque Nationale
    Period: 1846-1851

    A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e en 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussel. 4 vol. in-8°. Mooi en rijkelijke geïllustreerd. Slij(..)

    A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e and 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussels. 4 vol. in-8°. Nice and richly illustrated. Wear at(..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #395

    Een Oosters handgeknoopt tapijt.

    An oriental hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 200 x 140cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #665

    Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)

    A solid wood desk-writing table. (AID5464)
    No longer available
    Dim. 79 x 220 x 99 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #71
    Jean Van De Kerkhove

    Een map met etsen, ‘Eaux Fortes’ d’apres Frédéric Van De Kerkhove, l’enfant de Bruges par Jean Van De Kerkhove père.

    A folder with etchings, 'Eaux Fortes' d'apres Frédéric Van De Kerkhove, l'enfant de Bruges par Jean Van De Kerkhove père.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #230

    Een 18 karaats witgouden armband bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,19 ct.

    An 18 karat white gold bracelet set with brilliants with a combined weight of +- 2.19 ct.
    No longer available
    Dim. 23,95 g
    Estimate: € 2500 / 2700
  • #138
    Delvaux

    Een bruin lederen handtas met lange draagriem danig crossover te dragen, gemerkt Delvaux, model “Louise Baudrier”.

    A brown leather handbag with a long strap that can be worn crossover, marked Delvaux, model "Louise Baudrier".
    No longer available
    Dim. 26 x 20 cm
    Estimate: € 450 / 500
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More