#620André IdserdaPeriod: Roeselare 1889-1979“Vissersboten voor de kust”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Fishing boats before the coast”. Oil on paper. Signed.No longer availableDim. 69 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#346Een klein eiken tafelvitrinekastje in Bretoense stijl.
A small oak table display cabinet in Breton style.No longer availableDim. 48 x 43 x 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#380Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,24 ct.
#662Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .
#298Een lot van 3 vintage porseleinen poppen, zelfde model met diverse kleding. Met label Made in Taiwan.
A lot of 3 vintage porcelain dolls, same model with various clothes. With label Made in Taiwan.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 30 / 35 -
#397Een lot van 5 Japans porseleinen vaasjes, waaronder Kutani en Imari. Onderaan gemerkt
#400Een ovale amethist met een gewicht van +- 4 ct.
An oval amethyst with a weight of +- 4 ct.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#317Een grote reservistenkruik ‘Herinnerung an meine Dienstzeit’.
A large reservist jar 'Herinnerung an meine Dienstzeit'.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 60 / 70 -
#257“De Denker”. Een roest gepatineerd beeldje, naar Rodin.
"The Thinker". A rust patinated figurine, after Rodin.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 70 / 140