#374‘Brug bij valavond’, gemengde techniek, toegeschreven aan Christian Rolet.
#336Een koperen champagnekoeler op voet in art-deco stijl.
#523Een lot van 3 Afrikaanse brons gesculpteerde maskers.
#697Een paar grote gietijzeren tuinvazen.
Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014Een lot van 3 houtskool tekeningen op papier. Gesigneerd “Rudi Pillen”.
A “Tahiti” pearl necklace in different colors of gray and brown and with an 18 carat yellow gold clasp.No longer availableDim. 39 x 30cmEstimate: € 75 / 150 -
#490Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
#348Playboy MagazineEen lot van 8 vintage Playboy magazines, jaargang 1981.
Lot of 8 vintage Playboy Magazines. Year 1981.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#257“De Denker”. Een roest gepatineerd beeldje, naar Rodin.
"The Thinker". A rust patinated figurine, after Rodin.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 70 / 140 -
#287Emaux de LongwyEen Frans porseleinen schaal naar Aziatisch model met diverse kleuren en bloementafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
A French porcelain bowl after an Asian model with various colors and a floral scene in the decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 8 x Ø28,5cmEstimate: € 30 / 35