#340Een halssnoer van witte parels en licht grijze barokparels.
#416Handgeknoopt Perzisch dozar tapijt.
Hand-knotted Persian dozar carpet.No longer availableDim. 225/137 cmEstimate: € 80 / 120 -
#173Een art-deco tafellamp bestaande uit een bronzen vogel op glazen golf en marmeren sokkel.
An Art Deco table lamp consisting of a bronze bird on a glass wave and marble base.No longer availableDim. 47 x 57 x 19 cmEstimate: € 300 / 400 -
#1Een lot van vier oude polychrome lokeenden. 1 van de eenden heeft een loden ballast en ‘anker’.
A lot of four old polychrome decoy ducks. One of the ducks has a lead ballast and 'anchor'.No longer availableDim. Lengte 26-37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446Een handgeknoopt Perzisch Hamadan tapijt.
#165Michael KorsEen handtas van kalfsleder met luipaardmotief en met bijbehorende beschermhoes.
A calfskin handbag with leopard print and matching protective cover.No longer availableDim. 24 x 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#330Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een parel.
#329Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Twee schepen bij laagwater”. Olieverf op paneel, getekend.
#310Een parelhalssnoer van koraal met zilveren verguld magnetisch slot en een paar bijpassende oorbellen met 18 kt geelgouden slotjes.
‘The Farm Horse versus the Tractor’. A terracotta high relief in two parts. Signed.No longer availableDim. 48/59 cmEstimate: € 75 / 100