#33Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met email- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.
A lot of eight antique wax seals, consisting of metal and wooden handles, some with enamel or bronze finish. Various styles and periods.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#433MBKEen grijze koersfiets, MBK, 10 versnellingen, maat 56.
#18Een lot van acht keramische majolica tegels met reliëf bloemenmotief in groene en gele Jugendstil, begin 20ste eeuw.
A lot of eight ceramic Majolica tiles with relief floral motif in green and yellow Art Nouveau, early 20th century.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Een lot van 22 vintage miniatuurauto’s van Geb. Van Lier Frères, geproduceerd onder de naam Paccha Produkten Halle, in originele verpakkingen, twintigste eeuw.
A lot of 22 vintage miniature car models by Geb. Van Lier Frères, produced under the name Paccha Produkten Halle, in original packaging, twentieth century.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#317Creil MontereauEen lot van 10 borden en 1 diep bord van Creil Montereau, met zwart-witte gravures van stadsgezichten, 19e eeuw, versierd met florale randen in neoklassieke stijl.
A lot of 10 plates and 1 deep plate from Creil Montereau, with black and white engravings of cityscapes, 19th century, decorated with floral borders in neoclassical style.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#17Een lot van drie messing kandelaars in diverse stijlen en formaten. 19e eeuw.
A lot of three brass candlesticks in various styles and sizes. 19th century.No longer availableDim. h 17, 21,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#22Twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
Two miniature portraits, watercolor, set in oval frames. 19th century.No longer availableDim. 10 x 9, 15 x 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#660Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#522Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
English porcelain dinnerware set, complete for 12 persons, decorated with colorful floral motifs in a traditional style.No longer availableEstimate: € 120 / 200
#458Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
#349Een etui met twaalf koffielepels en een suikertang van verzilverd metaal.
A case with twelve coffee spoons and sugar tongs made of silver-plated metal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#184Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“De touwspringster”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd De Deken.
#589Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase, famille rose with figurative scene in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 45 x Ø 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#380Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.
#194“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Heidezicht." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#69Pierre-Auguste RenoirPeriod: 1841-1919“Le Chapeau épingle”. Een ets op papier, onderaan in de plaat gesigneerd.
"The Hat Pin." An etching on paper, signed at the bottom of the plate.No longer availableDim. 12 x 8,5 cmEstimate: € 100 / 200 -
#205Een rechthoekige spiegel, houten lijst met rijk gedetailleerd bloem- en parelmotief, vervaardigd in traditionele stijl. De lijst is gedeeltelijk gepatineerd. 19e eeuw.
#385Een tafelpendule in bronslook met daarop een beeld van moeder en kind.
A tabletop clock in bronze look with a sculpture of mother and child on it.No longer availableDim. 38 x 32 x 22 cmEstimate: € 40 / 60