#18Een lot van acht keramische majolica tegels met reliëf bloemenmotief in groene en gele Jugendstil, begin 20ste eeuw.
A lot of eight ceramic Majolica tiles with relief floral motif in green and yellow Art Nouveau, early 20th century.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#22Twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
Two miniature portraits, watercolor, set in oval frames. 19th century.No longer availableDim. 10 x 9, 15 x 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#660Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#33Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met email- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.
A lot of eight antique wax seals, consisting of metal and wooden handles, some with enamel or bronze finish. Various styles and periods.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#317Creil MontereauEen lot van 10 borden en 1 diep bord van Creil Montereau, met zwart-witte gravures van stadsgezichten, 19e eeuw, versierd met florale randen in neoklassieke stijl.
A lot of 10 plates and 1 deep plate from Creil Montereau, with black and white engravings of cityscapes, 19th century, decorated with floral borders in neoclassical style.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#522Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
#17Een lot van drie messing kandelaars in diverse stijlen en formaten. 19e eeuw.
A lot of three brass candlesticks in various styles and sizes. 19th century.No longer availableDim. h 17, 21,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#13Een lot van 22 vintage miniatuurauto’s van Geb. Van Lier Frères, geproduceerd onder de naam Paccha Produkten Halle, in originele verpakkingen, twintigste eeuw.
A lot of 22 vintage miniature car models by Geb. Van Lier Frères, produced under the name Paccha Produkten Halle, in original packaging, twentieth century.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#433MBKEen grijze koersfiets, MBK, 10 versnellingen, maat 56.
A gray racing bike, MBK brand, 10 gears, size 56.No longer availableDim. maat 56Estimate: € 80 / 120
#251Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met bordeaux accenten. Onderaan signatuur.
A cut crystal vase with bordeaux accents. Signature at the bottom.No longer availableDim. h 22,5 cmEstimate: € 80 / 110 -
#82Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941“Stilleven met fruit en ongeopende Champagnefles”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Henry Kokken.
"Still life with fruit and unopened champagne bottle," a painting, oil on canvas, signed by Henry Kokken.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#695Een lot van 6 celebrity foto’s met vermoedelijke signaturen.
#171Een lot van 3 grote drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw.
A lot of 3 large cut colorless crystal jardinières, late 19th, early 20th century.No longer availableDim. 41,5 x Ø 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#150Een 18 karaats geelgouden armband.
An 18 carat yellow gold bracelet.No longer availableDim. 38,25 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#180Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,51 ct.
A pair of 18k white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.51 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#204André De Man“Riviergezicht met dorpslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
“River view with village landscape”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#298Val Saint LambertEen vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 21.5 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#89Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#155Een lot bronzen penningen. Belgie 19de eeuw. door Leopold Wiener, J. Leclercq en P. Hart. e.a.
A lot of bronze medals. Belgium 19th century. by Leopold Wiener, J. Leclercq, and P. Hart. and others.No longer availableDim. Ø 6,5 cmEstimate: € 350 / 450 -
#73“Tintin”, “Super Kuifje” & “Kuifje”. Een lot van 56 vintage magazines, 9 “Kuifje Special” strips met diverse titels en bijgevoegd 2 Kuifje magazines.
"Tintin", "Super Kuifje" & "Kuifje". A lot of 56 vintage magazines, 9 "Kuifje Special" comic strips with various titles, including 2 Kuifje magazines.No longer availableEstimate: € 100 / 150