Other lots in this auction
-
#534Een witgepatineerd tafeltje in Lodewijk XVI-stijl met onyxen blad.
Une table de style Louis XVI patine blanche avec plateau en onyx.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#82“Paardenkar in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Charrette à cheval dans un paysage. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#380Drie stuks gekleurd glaswerk, bestaande uit een schenkkan, een bonbonschaaltje op voet en een blauwe coupe op voet met verguld decor.
Trois pièces de verrerie colorée, composées d'une cruche, d'un plat à bonbon sur pied et d'une coupe bleue sur pied à décor doré.No longer availableDim. h: 22 - 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#158Een paar plaasteren en stenen beelden in de vorm van schrijvers. Enkele beschadigingen.
Une paire de plâtres et gravures sur pierre en forme de scribes. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300 / 500 -
#348Een lot oud speelgoed, bestaande uit een vrachtwagen, een fornuisje, een spaarpot, een broodrooster en een saxofoon.
Un lot de vieux jouets, composé d'un camion, d'une cuisinière, d'une tirelire, d'un grille-pain et d'un saxophone.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#430Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.
Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, diverses versions.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#504Auguste Moreau“Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.
Jeune femme avec putto et deux colombes. Statue en bronze à patine brune sur socle en marbre. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#529Thonet, ViennaVier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.
Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.No longer availableEstimate: € 350 / 500 -
#98“Aphrodite van Melos”. Een bronzen hoofd op zwart stenen sokkel.
Aphrodite de Melos. Une tête en bronze sur un socle en pierre noire.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#643Een lot antiek tin, bestaande uit een schenkkan, een snavelkan met glas, een maatbekertje en twee borden.
Un lot d'étain ancien, composé d'un pichet, d'un pichet à bec avec verre, d'un gobelet doseur et de deux assiettes.No longer availableDim. h: 12 - 29 cmEstimate: € 120 / 180 -
#429Een antieke Tibetaanse tangka op zijde/ rijstpapier met vijf voorstellingen van Boeddha.
Un ancien tangka tibétain sur papier de riz et soie avec cinq représentations de Bouddha.No longer availableDim. 69 x 52 cmEstimate: € 600 / 800 -
#565Een rond gebeeldhouwd eikenhouten houten tafeltje met marmeren blad en op getorste zuiltjes. Met bijpassend stoeltje.
Une table ronde en bois de chêne sculpté avec plateau en marbre et sur colonnes torsadées. Avec chaise assortie.No longer availableEstimate: € 40 / 60


