#131Een set van 4 design tassen, Rosenthal espresso-sammeltasse.
A set of 4 designer bags, Rosenthal espresso collection cup.No longer availableOnline onlyDim. h 6 x Ø 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249Een champagnekoeler van geperst kristal, met een goudkleurige metalen rand. Niet gemerkt.
A champagne cooler made of pressed crystal, with a gold-colored metal rim. Not marked.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 22, Ø 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#184Mabef, ItalyEen beukenhouten veldezel. Mabef, made in Italy.
#307Twee ingekaderde prenten van fregatten, naar het werk van Chapelet.
#294Een gietijzeren theepot en twee kommetjes van eierschaal porselein.
#143Een lot van vier Afrikaanse dolken en zwaarden, toegevoegd een speerpunt.
A lot of four African daggers and swords, with an added spearhead.No longer availableOnline onlyDim. Lengte 33-53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#128Een 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas, famille rose, restauratie op de buik en kraag.
A 19th-century Chinese porcelain vase, famille rose, restoration on the body and rim.No longer availableOnline onlyDim. h 60 cmEstimate: € 20 / 30 -
#239Een oude Peela radio/platendraaier, werking onbekend.
#324Een theeserviesje van meerkleurig Chinees porselein.
#327Boch La LouvièreEen Boch koffieserviesje. Decor ‘Dordrecht’.
#124LimaTwee Lima treinsets en een locomotief. Formaat HO.
Two Lima train sets and one locomotive. Scale HO.No longer availableOnline onlyDim. HOEstimate: € 40 / 60 -
#167Een grote Chinese vaas met Famille Rose decor.
A large Chinese vase with Famille Rose decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 62 cmEstimate: € 25 / 40 -
#190Een ranke en zeer hoge glazen vaas, stijl art deco.
#156Een paar romantische kandelaars, tin-look.
A pair of romantic candle holders, tin-look.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 25 cmEstimate: € 15 / 20 -
#120Een gemengd lot vintage Lego blokjes en twee verpakkingen.
#180Een lot van 8 borden uit Imari porselein bestaande uit een set van 4 en 2 sets van 2 borden.
A lot of 8 plates made of Imari porcelain, comprising a set of 4 plates and 2 sets of 2 plates.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#164Een organische schaal van blauw/bruin geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. Toegevoegd een dekselpotje van Bequet.
#152Een 25-delig Japans theeserviesje.
#280Een antiek kruisbeeld van geëboniseerd hout en porselein.
An antique crucifix of ebonized wood and porcelain.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 45Estimate: € 25 / 35 -
#166Een verzilverde flessenhouder van Christofle.
A silver-plated bottle holder by Christofle.No longer availableOnline onlyDim. H 23, B 23 cmEstimate: € 20 / 30
#248‘Uncle Ezra’s cracker barrel assortment’, een grote koekjespot, 1966.
'Uncle Ezra's cracker barrel assortment', a large cookie jar, 1966.No longer availableOnline onlyDim. h 26 x Ø 18 cmEstimate: € 10 / 20 -
#329Een vintage Peruviaans lamawollen wandtapijt.
A vintage Peruvian alpaca wool wall tapestry.No longer availableOnline onlyDim. 130 x 85 cmEstimate: € 30 / 50 -
#112Een inktstel van meerkleurig porselein. In de stijl van Capo Di Monte.
An inkwell made of multicolored porcelain. In the style of Capo Di Monte.No longer availableOnline onlyDim. H 14, B 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#29Een Japanse pennendoos van zwart gelakt hout.
A Japanese pen box made of black lacquered wood.No longer availableOnline onlyDim. H 3-B 22-D 10 cmEstimate: € 15 / 20 -
#200Josée Melsen‘Vissen’, gemengde techniek op papier. Getekend ‘J. Melsen’.
‘Fish’, mixed media on paper. Signed ‘J. Melsen’.No longer availableOnline onlyDim. 25/44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#7Twee art deco vazen van geëmailleerd glas, met een decor van tulpen.
Two Art Deco vases made of enameled glass, decorated with tulips.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 26 & 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#274Een massieve messingen kandelaar met neo-klassieke uitvoering.
A solid brass candlestick with a neoclassical design.No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#77Een zoutbakje in Delfts blauw-wit.
A salt cellar in Delft blue and white.No longer availableOnline onlyDim. 16.5 x 15 x 10 cmEstimate: € 5 / 10 -
#81Vialleking Zoom 80-600 xEen kleine microscoop in zijn houten kistje.
A small microscope in its wooden case.No longer availableOnline onlyDim. h; 21cmEstimate: € 25 / 35 -
#144Een polychrome Chinees porseleinen vaas met vogeldecor.
A polychrome Chinese porcelain vase with bird decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60