Een koffieserviesje, circa 1900, gemerkt Sarreguemines, Utzschneider & Co, bestaande uit een koffiepot, een melkkannetje, een suikerpot, 6 ondertassen en 6 tassen. Eén tas keeft kleine schilferschade.
Sarreguémines

A coffee set, circa 1900, marked Sarreguemines, Utzschneider & Co, consisting of a coffee pot, a creamer, a sugar bowl, 6 saucers, and 6 cups. One cup has minor chips.
Dim. h 22 cm
SKU: 2705250167.
Categories: curiosa, Porselein, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #167
Estimate: € 60 / 80

  • #305

    Een lot van 4 oude stempels met monogrammen.

    A lot of 4 old stamps with monograms.
    Dim. l 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #596

    Klein model armzetel met gebloemde stof. Hoogte van de zitting: 38 cm.

    Small armchair with floral fabric. Seat height: 38 cm.
    Dim. H 81, B 66, D 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #593

    Een messing kapstok op driepoot.

    A brass coat rack on three legs.
    Dim. h 174
    Estimate: € 40 / 60
  • #466

    Antieke fruithouten secretaire. Vier grote laden met binnenin 6 kleine laden en één verborgen lade.

    Antique fruitwood secretaire. Four large drawers with 6 small drawers inside and one hidden drawer.
    Dim. H 155, B 103, D 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.

    Antique chest of drawers with black marble top. Four drawers.
    Dim. H 90, B 129, D 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #599

    Een jardinière in terracotta, onderaan de vaas een herstelling.

    A terracotta jardinière, with a repair at the bottom of the vase.
    Dim. h 112 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #585
    Nordlux

    Een retro design hanglamp, rood glas, gemerkt Nordlux.

    A retro design pendant lamp, red glass, marked Nordlux.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #577

    Een antieke geel koperen gieter, met ouderdomssporen.

    An antique yellow copper watering can, showing signs of age.
    Dim. 35 x 84 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #592

    Een armstoel in Lodewijk XV stijl met gebloemde bekleding.

    An armchair in Louis XV style with floral upholstery.
    Dim. H 86, B 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #475
    Cartier Paris

    Een vergulde aansteker, gemerkt Cartier Paris, in origineel doosje, met papieren.

    A gilded lighter, marked Cartier Paris, in original box, with papers.
    Dim. l 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #573

    Een lot van 2 grote oude professionele koperen kookpotten.

    A lot of 2 large old professional copper cooking pots.
    Dim. h 16 x Ø 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #435

    Een 18e eeuwse theebus, blik met papier en glas, met de Heilige Ioanna afgebeeld alsook oud Nederlands. Te restaureren.

    An 18th-century tea caddy, tin with paper and glass, depicting Saint Joanna as well as old Dutch. Needs restoration.
    Dim. 14 x 13.5 x 7 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #485
    Underwood

    Een schrijfmachine, Underwood No5, made in USA. Eerste helft van de vorige eeuw. Met bijhorende beschadigde beschermhoes.

    A typewriter, Underwood No5, made in the USA. First half of the previous century. With accompanying damaged protective cover.
    Dim. 24 x 39 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #415
    Baccarat, France

    Een kristallen tafelklokje, gemerkt Baccarat, France.

    A crystal table clock, marked Baccarat, France.
    Dim. h 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #586

    Een set van 2 massief eikenhouten gesculpteerde zuilen.

    A set of 2 solid oak carved columns.
    Dim. 75 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #273

    Een kinderzeteltje in romantische stijl, roze stoffen bekleding met florale motieven.

    A children's armchair in romantic style, pink fabric upholstery with floral motifs.
    Dim. 49 x 93 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #581

    Een grote decoratieve koperen vogelkooi met hierin 6 kleurrijke vogeltjes.

    A large decorative copper birdcage with 6 colorful birds inside.
    Dim. h 69 x Ø 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #496

    Oude kist voor stijfsel van 'Amidon Heumann Antwerpen'. Met aan de binnenkant van het deksel nog resten van de originele papieren reclame.

    Old box for starch from 'Amidon Heumann Antwerp'. With remnants of the original paper advertisement on the inside of the lid.
    Dim. 35/45 cm, H 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #587

    Een antiek massief houten borduurwerk/weefgetouw.

    An antique solid wood embroidery/loom frame.
    Dim. 107 x 108 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #395
    Marcel Mazy
    Period: 1931 - ....

    Een gipsen hoofd op houten sokkel, gesigneerd M. Mazy.

    A plaster head on a wooden base, signed M. Mazy.
    Dim. h 46 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150
  • #583

    Een groen geschilderd houten vogelkooitje met metalen tralies waarin 4 imitatievogeltjes.

    A green painted wooden birdcage with metal bars containing 4 imitation birds.
    Dim. 38 x 29 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #405
    Jaeger-LeCoultre, Swiss Made

    Dim. h 14 x b 12 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #565
    Jef Van Tuerenhout

    Een kunstmap van Jef Van Tuerenhout.

    An art portfolio by Jef Van Tuerenhout.
    Dim. 57 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #578

    Een vintage serveerwagen, messing en glas.

    A vintage serving trolley, brass and glass.
    Dim. 75 x 70 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 75

  • #346

    Zeer grote Indische bruidskoffer op wielen. Bekleed met beschilderd metaal en versierd met koperen rosetten en banden.

    Very large Indian bridal chest on wheels. Covered with painted metal and decorated with copper rosettes and bands.
    Dim. H 104, B 137, D 75 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #176

    Een rechthoekige spiegel met een barokke lijst van diverse houtsoorten, versierd met druiventrossen.

    A rectangular mirror with a baroque frame made of various types of wood, decorated with grape clusters.
    Dim. 96 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #335

    Een imposante luchter van kristal, glas en messing met zestien lichtpunten. Met talrijke geslepen pendeloques. Régencestijl.

    An impressive chandelier of crystal, glass, and brass with sixteen light points. Adorned with numerous cut pendeloques. Regency style.
    Dim. H. 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #144
    Suzanne Bomhals
    Period: 1902-2000

    ‘De plechtige communicante’. Olie op doek, getekend.

    'The solemn communicant'. Oil on canvas, signed.
    Dim. 100/70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #231
    Valeri

    Een schaal, verzilverd metaal, rustend op 2 leeuwen. Gemerkt Valeri, made in Spain.

    A bowl, silver-plated metal, resting on 2 lions. Marked Valeri, made in Spain.
    Dim. 12 x 37 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #384
    Guy Van den Bulcke

    ‘Twee toekans’. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Guy Van Den Bulcke, onleesbaar getekend.

    'Two toucans'. Oil on panel. Attributed to Guy Van Den Bulcke, signed unreadable.
    Dim. 38/46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #181

    Een gevarieerd lot zilveren items met een variatie aan keuren bestaande uit een beker, een notaboekje, een halsketting, een luciferdoosje, een parfumflesje, een brievenklem, een haakje, een brilletje, een serveervork, een kadertje, een potlood en een rammelaar. 195 gram.

    A varied lot of silver items with a variety of hallmarks consisting of a cup, a notebook, a necklace, a matchbox, a perfume bottle, a letter clip, a hook, glasses, a serving fork, a frame, a pencil, and a rattle. 195 grams.
    Dim. l 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #130

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,56 ct. HVS2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,64 ct. FVVS.

    An 18kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.56 ct. HVS2, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.64 ct. FVVS.
    Dim. 4,57 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #369
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Landschapje in felle herfsttinten, met boerderijen en een bomenrij” en “Polderlandschap met dorpje en bomenrij”. Olieverf op paneel. Getekend.

    "Landscape in bright autumn colors, with farms and a row of trees" and "Polder landscape with village and row of trees". Oil on panel. Signed.
    Dim. 43/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #9

    Antiek houten beeldje van een pater. Met resten van polychrome beschildering, rechterarm manco. Vermoedelijk 18e eeuw.

    Antique wooden statue of a monk. With remnants of polychrome paint, right arm missing. Probably from the 18th century.
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #519
    Castelli

    Een vintage Anomina Castelli Plia vouwstoel in chroom en plexiglas.

    A vintage Anonima Castelli Plia folding chair in chrome and plexiglass.
    Dim. 74 x 47 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #24

    Set van 8 kleine wijnglazen op voet van Val St. Lambert kristal. 4 roze en 4 groene. Niet gemerkt.

    Set of 8 small wine glasses on foot made of Val St. Lambert crystal. 4 pink and 4 green. Not marked.
    Dim. Hoogte 13, Ø 6 cm
    Estimate: € 75 / 100

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00