Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koffieserviesje van roodgeglazuurd aardewerk voor zes personen, bestaande uit kopjes en kommetjes met onderbordjes, twee grote kommen, een melk- en suikerpotje.

Een koffieserviesje van roodgeglazuurd aardewerk voor zes personen, bestaande uit kopjes en kommetjes met onderbordjes, twee grote kommen, een melk- en suikerpotje.

Petit service à café en faïence rouge pour six personnes. Comprenant des tasses, des bols et des soucoupes, deux grandes coupes, un pot à lait et un sucrier.
SKU: 2710150561.
Category: Aardewerk.
Auction day: 28 October 2015 19:00
Catalogue #561
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #284

    “Moeder met kind”. Een beeld van pijpaarde naar een werk van Harry Elstrøm.

    “Mère et enfant”. Sculpture en terre de pipe d’après Harry Elstrøm.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #448

    Een vierhoekige vaas van roodgeglazuurd aardewerk, versierd met geometrische patronen. Jaren ‘60.

    Vase carré en faïence rouge décoré de formes géométriques. Années 60.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #621

    Een groep meerkleurig Japans aardewerk in de vorm van een Satsuma vaas op een Fô-hond.

    Groupe en faïence polychrome de Japon en forme de vase de Satsuma flanqué d’un chien de Pho.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #277
    Royal Boch

    Twee ronde vazen van wit aardewerk. Gemerkt. Ontwerp van Charles Catteau.

    Deux vases rondes en faïence blanche. Marque sous la base. Dessin par Charles Catteau.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #223

    Een Delftse tegel met een blauw en witte afbeelding van een twee pijprokers. XVIIde eeuw.

    Carreau en faïence bleue et blanche de Delft représentant deux fumeurs de pipe. XVIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #293

    Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes met een blauw bloemendecor. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes à décor de fleurs en bleu. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #288

    Drie kruiken en twee boterpotten van bruinkleurig steengoed. Beschadigingen.

    Trois cruches et deux beurriers en grès brun. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #79

    “Bloemenmeisje”. Een beeld van terracotta. Onleesbaar gesigneerd.

    “Fille fleurs”. Statuette en terre cuite. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #588

    “De lijdende Christus”. Een hoogreliëf van pijpaarde achter glas.

    “Le Christ souffrant”. Relief en terre de pipe sous verre.
    No longer available
  • #193

    Een paar platte aardewerken vazen, versierd met lichtblauwe arabesken op een bruin gevlekte fond. Jaren 60.

    Paire de vases aplatis en faïence décorés d’arabesques bleus clairs sur fond brun moucheté. Années 60.
    No longer available
    Dim. H 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #301

    Een divers lot blauw en wit aardewerk met o.a. een koe, een tabakspot, enz.

    Lot de faïences bleues et blanches dont une vache, un pot à tabac etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #741

    Een gemberpot van polychroom Chinees porselein met een decor van personages en een houten deksel. Op houten sokkel.

    Pot à gingembre en porcelaine polychrome de Chine à décor de personnages et à couvercle en bois. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #490

    Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.

    Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #1

    Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.

    Perroquet en faïence polychrome. Chine.
    No longer available
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #663
    R. Velpi

    “Twee kinderen met een hondje”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.

    “Deux enfants et leur petit chien”. Groupe en terre cuite. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #710
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #373

    Een divers lot aardewerken borden, waaronder een XVIIIe eeuws meerkleurig Delfts (Gemerkt De Klauw), twee van Straatsburg, enz. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Lot d’assiettes diverses en faïence dont une assiette polychrome de Delft (marque De Clauw), deux de Strasbourg etc. XVIIIe et XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #278

    Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee dekselvaasjes, een hoornvaasje en twee borden. De eerste twee XIXe eeuws.

    Lot de faïences de Delft comprenant deux vases couverts, un vase cornet et deux assiettes. Les deux premiers du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    Vier Delftse tegels met blauw en witte voorstellingen met mangaankleurige rand. XIXe eeuw.

    Quatre carreaux en Delft bleu et blanc aux bordures manganèses. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 65
  • #208

    Een vaas met blauw en zwart glazuur. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence noire et bleue. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #748

    Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.

    Jardinière sur socle en faïence polychrome. Travail italien.
    No longer available
    Dim. H 109 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #217

    Twee Delftse tegels met Blauw en witte afbeeldingen. XVIIde eeuw.

    Deux carreaux en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #577

    “Kind met schelp”. Een beeld van zwart keramiek. Jaren ‘70.

    “Enfant à la coquille”. Sculpture en céramique noir. Années 70.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #589
    Capodimonte

    “Dame met kruik”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.

    “Femme à la cruche”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #496

    Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.

    Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #302

    Paar appliques met telkens één licht. Verguld en wit porselein en met gedrukte rozen.

    Paire d’appliques, chaque fois avec une lumière. Porcelaine dorée et blanche et avec des roses imprimées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #655
    Léon Corthals
    Period: 1877-1935

    “Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928. Tentoonstelling Corthals, Temse 1997.

    “Portrait d’une dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1928. Exposition Corthals, Tamise 1997.
    No longer available
    Dim. 102 x 82 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #482

    “Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.

    “Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 45 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #586

    Een bruingepatineerde commode met drie laden in transitionstijl.

    Commode patinée brune ouvrant à trois tiroirs. Style Transition.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #681

    Een doos met 78 diverse miniatuurauto’s. Sommige met manco’s en slijtage.

    Boîte contenant 78 voitures miniatures. Certaines aux manquants et usures.
    No longer available
    Estimate: € 4à / 60
  • #438

    Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.

    Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #392

    “Zeiljachten aan de kade”. Gesigneerd.

    “Voiliers à la rade”. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 30,5cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #633

    Een gevarieerd lot Afrikaanse voorwerpen van o.a. aardewerk en ebbenhout.

    Lot d’objets africains en faïence, ébène e.a.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 90
  • #286

    Een grote zuil van arduin en rood marmer. Randschade onderaan.

    Colonne en pierre de taille et marbre rouge. Petit dégât à la base.
    No longer available
    Dim. h: 127 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #499

    “Zicht op een binnenhofje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Toegeschreven aan Karel Jongelinghs.

    “Vue d’un jardin intérieur”. Huile sur toile marouflée. Attribuée à Karel Jongelinghs.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #393

    Hert van zamak. Art deco.

    Cerf en régule. Art Déco.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More