Similar lots by type
-
#314“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 28 cmEstimate: € 500 / 600 -
#347Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#183Een gefineerde pendule, versierd met marquetterie. Einde XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Une pendule en bois de placage, décoration de marqueterie. Fin XIXème siècle. Avec balancier et clé.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#67Een paar XIXe eeuwse kandelaars van vol messing.
Deux chandeliers du XIXième siècle en laiton massif.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#80Een kraagvaasje van meerkleurig Japans porselein met een decor van personages in cartouches en pauwen in een landschap rondom. Onderaan gemerkt. Barst en schilfer aan de kraag. Imari, XIXe eeuw.
Vase à large col en porcelaine du Japon polychrome à décor de personnages dans des cartouches entourées de paons dans des paysages. Marque sous la base. Cheveu et éclat vers le haut. Imari, XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#223Een siervaas en drie hoornvazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Twee met kleine haarscheurtjes. XIXe eeuw.
Un vase et trois cornes en porcelaine de Bruxelles polychrome. Deux avec des petits cheveux. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 - 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#181Een bord en een schotel van Delfts aardewerk, waarbij één recent pauwstaartbord met gele rand, gemerkt van De Clauw. De schotel uit de XVIIIde eeuw met randschade en een oude herstelling met ijzeren nieten.
Une assiette et un plat en faïence de Delft, l’assiette récente à décor à l’éventail marquée De Clauw, le plat du XVIIIe siècle aux dégâts au rebord et avec une réparation ancienne aux agrafes en fer.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 35 cmEstimate: € 45 / 60 -
#228Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#235Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.
Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.No longer availableOnline onlyDim. b: 10, 16 & 27 cmEstimate: € 40 / 80 -
#398Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#33Een beeldengroep van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout met drie personages. Omstreeks 1800.
Groupe de trois personnages en bois sculpté et polychromé. Vers 1800.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#265Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.
Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#161Een diep bord van Delfts plateel met een blauw op wit decor van een bloemenvaas. Vroeg XIXe eeuw.
Une assiette profonde en faïence de Delft, décor bleu sur blanc d’un vase à fleurs. Début XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#47Een schouwpendule van zwart marmer. Omstreeks 1900.
Pendule en marbre noir. Vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#163Twee porseleinen bordjes, waarbij het kleine Chinees, met een blauw-wit landschapsdecor, het andere Japans, met een floraal decor. Het eerste met een haarscheur en schilver. Beide XIXe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine, dont une petite chinoise, avec un décor de paysage bleu et blanc, l’autre assiette est japonaise, avec un décor floral. L’assiette chinoise comporte un cheveu et un écla.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 16 & 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#363Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.
Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 80 -
#227Een paar hoornvazen van Brussels porselein met meerkleurig en verguld decor. XIXe eeuw.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles à décor doré et polychrome. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#307Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#277Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 80 -
#293Een zwarte woudklokje in eikenhouten kast met een eglomiséschildering van een landschap rond de wijzerplaat.
Pendule de la Forêt Noire dans une gaine en bois sculpté. Cadran entouré d’un paysage peint en églomisé.No longer availableOnline onlyDim. H. 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#177Een bord van blauw en wit aardewerk met een bloemendecor en een gele rand. XIXe eeuw. Schilfer en randschade.
Une assiette en faïence bleue et blanche, décor de fleurs et aile jaune. XIXème siècle. Ecla aux superieur.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34,5 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#380Twee complete albums met telkens 300 Liebig Chromo’s.
Deux albums chromos Liebig, 300 pièces chacun.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#90Capodimonte“Kwajongens met ezel.” Een polychroom beeld uit biscuit. Gesigneerd en gemerkt.
”Garnements et âne”. Une statue en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#348Vier diverse borden, waarvan twee Royal Copenhagen en twee Boch Keramis.
Quatre assiettes différentes, dont deux de Royal Copenhagen et deux de Boch Keramis.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#254“Au lac Siljan”. Een ets. Gemonogrammeerd F.T. en gedateerd 1874 binnen de plaat.
“Au lac Siljan”. Une eau-forte. Monogramme F.T. et datée 1874 dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 22 cmEstimate: € 40 / 80 -
#125Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.
Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 48 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#30Een gefineerd noten houten dienblad, het blad versierd met een bloemenmand in marqueterie van verschillende houtsoorten en parelmoer.
Un plateau en bois de placage de noyer, le plat décoré d’un panier à fleurs en marqueterie, de différents bois incrustés et de nacre.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 57 cmEstimate: € 30 / 50 -
#301Een lot Chinees porselein, bestaande uit een bord met bloemendecor gelijmd, een grote kom met een decor van bloemen en vlinders met haarscheur en een klein kommetje met een plantendecor met haarscheur.De twee laatste onderaan gemerkt.
Trois pièces en porcelaine de Chine: une assiette à décor famille rose (réparée), un bol à décor de fleurs et de papillons (cheveu) et une petite coupe à décor de plantes (cheveux). Les deux derniers avec marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. ø: 10 - 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#217Een zigeunerkoppel van gepolychromeerd terracotta. Gaaf.
Un couple de gitans en terre cuite polychrome. Intact.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 & 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#306Een lot tinnen borden, schotels, een schaal en een pollepel.
Lot d’assiettes, de plats, d’un plateau et une louche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#263Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Randschade aan het deksel.
Une salière en faÏence de France à trois récipients. Dégats au couvercle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#157Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.
Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.No longer availableOnline onlyDim. 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#151Een vijfdelige inro van goudgelakt hout met een Takamaki-decor van een bergachtig landschap. Schilfers aan één zijkant.
Un Inro en cinq pièces et décor Takamakie d’un paysage montagnard. Eclat à un côté.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 cmEstimate: € 100 / 150


