Een kom van Chinees blauw en wit porselein.

A bowl made of Chinese blue and white porcelain.
Dim. Ø39 cm, H. 17 cm
SKU: 1712240485.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #485
Estimate: € 130 / 150

  • #698
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    A vintage square coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel.
    Dim. 46 x 78 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #612

    Een ronde butlerspiegel.

    A round butler's mirror.
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #60

    Een 18 kt witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijke gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    Dim. 3,67 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #57
    Gucci

    Een nachtblauw lederen handtas. Gemerkt. Gedragen staat.

    A midnight blue leather handbag. Marked. Shows signs of wear.
    Dim. H. 27 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #277
    JAW

    Een houten tafelklok met met messing details. Opschrift “Tempus Fugit” in de wijzerplaat met maanaanduiding. Binnen in gemerkt “JAW”, begin 20e eeuw.

    A wooden table clock with brass details. Inscription "Tempus Fugit" on the dial with moon indication. Marked "JAW" inside, early 20th century.
    Dim. 27 x 17,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #462

    A set of Bachmann trains consisting of a steam locomotive + tender 'Jupiter', and 11 wagons/tank cars, all in their original packaging. HO scale.
    Estimate: € 150 / 250
  • #126

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #381

    Een blauw en witte Nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

    A blue and white Nanking covered vase with a foo dog on top.
    Dim. h 25,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #641
    Val Saint Lambert

    Een set van 2 drageoirs van kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de punt van 1 deksel.

    A set of 2 colorless crystal sweetmeat jars, Val Saint Lambert. Minor flakes on the tip of 1 lid.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #21
    Steiff

    “Macki, Micki, Mucki,...”. Een lot van 5 vintage Steiff egeltjes.

    “Macki, Micki, Mucki,...”. A lot of 5 vintage Steiff hedgehogs.
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #568
    Hulschenreuther en Dupont- Fourdrigniers

    Een porseleinen servies van verschillende merken versierd met bloemen, waaronder diepe en platte borden, tassen en ondertassen, soepkommen en een melkkannetje. Alles samen 200 stuks.

    A porcelain dinner service by various brands decorated with flowers, including deep and flat plates, cups and saucers, soup bowls, and a creamer. A total of 200 pieces.
    Estimate: € 100 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00