Een kom van Chinees blauw en wit porselein.

A bowl made of Chinese blue and white porcelain.
Dim. Ø39 cm, H. 17 cm
SKU: 1712240485.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #485
Estimate: € 130 / 150

  • #129
    Pierre Scoupreman

    “Le Bouquet d’anniversaire”. Een schilderij, onderaan gesigneerd en gedateerd 1932.

    "The Birthday Bouquet." A painting, signed and dated 1932 at the bottom.
    Dim. 95 x 117 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #132
    Gérard Laenen
    Period: 1899-1980

    “Zicht op de ophaalbrug”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1929.

    "View of the Drawbridge". A painting, oil on canvas, signed and dated 1929 at the bottom.
    Dim. 51 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #79
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Hoevezicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 66 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #556

    Dim. 46 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #476
    Kelim

    Een Iraans handgeknoopt tapijt, Kelim, met lineair patroon.

    An Iranian hand-knotted carpet, Kelim, with a linear pattern.
    Dim. 317x157 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #298

    Een lot documenten met betrekking tot de kroning van King George IV & Queen Elizabeth (II) in ‘37 & ‘53.

    A lot of documents regarding the coronation of King George IV & Queen Elizabeth II in '37 & '53.
    Estimate: € 40 / 50
  • #600

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.50 ct. and old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 3,25 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #361

    Een vaas in kristal, roze in de massa gekleurd, met motieven van sterren geslepen.

    A vase in crystal, colored pink in the mass, with star cut motifs.
    Dim. h 31.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    “Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.

    "Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.
    Dim. 98 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #224
    Eichholtz

    Een xxl glanzend zwart keramische dekselvaas, onderaan gemerkt Eichholtz.

    An xxl glossy black ceramic lidded vase, marked Eichholtz at the bottom.
    Dim. h 68 x Ø 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #628

    Een voorstelling van een Bodhisattva op een olifant van gepatineerd massief brons. Indisch werk.

    A representation of a bodhisattva on an elephant made of patinated solid bronze. Indian work.
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #251

    “Dame met bloemen in het haar”. Een bruin gepatineerd bronzen buste op stokkel met rozen ornament.

    "Lady with flowers in her hair." A brown patinated bronze bust on a pedestal with rose ornamentation.
    Dim. 29,5 cm
    Estimate: € 120 / 180

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00