#241OlympusEen vintage camera Olympus-Pen met lederen draagtasje.
#137Een meerkleurig glaspasta vaas met een geëtst blader en floraal decor. Draagt handtekening “Muller Frères Luneville.
A multicolored glass paste vase with etched leaf and floral decoration. Signed "Muller Frères Luneville."No longer availableDim. 33 x Ø 15 cmEstimate: € 150 / 250 -
#9René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Havenzicht”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.
"Havenzicht", a painting, watercolor and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#297Ruggeri, MantuaEen viool in koffertje met zijn bijbehorende strijkstok, draagt binnenin een label: ‘Ruggeri Mantua’.
A violin in a case with its accompanying bow, bearing a label inside: 'Ruggeri Mantua'.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#606Een rechthoekig eikenhouten salontafel in rustieke stijl.
#333Zeiss, Objektive in der Raumfahrt, een lot van 15 boekjes met elk 12 dia’s van de ruimtevaart. Boekjes 1 tem. 17 waarvan nr 11 en 12 ontbrekend.
Zeiss, Lenses in Space Travel, a lot of 15 booklets each with 12 slides of space travel. Booklets 1 to 17, with numbers 11 and 12 missing.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#323Een grote koperen ketel met handvat en op pootjes, naar oud voorbeeld.
#201Bronzen art deco vrouwenfiguur.
Bronze art deco female figure.No longer availableDim. H. 36 x 67 cmEstimate: € 360 / 380 -
#155Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte hanger bezet met fijne pareltjes en email. (klein barstje in email).
An 18 kt yellow gold pendant with filigree work set with fine pearls and enamel. (small crack in enamel).No longer availableDim. 12,67 gEstimate: € 500 / 600