#108Amphora, CzechoslovakiaEen Tsjecho-Slowaakse Art Deco aardewerken vaas met meerkleurig decor en gestileerde haan in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A Czechoslovakian Art Deco earthenware vase with multicolored decor and a stylized rooster in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 33,5 x Ø 19 cmEstimate: € 180 / 220 -
#667E. Benezit“Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.
"Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#208Een bronzen “lange denker”, een pastiche op de Denker van Rodin.
A bronze "tall thinker", a pastiche of Rodin's Thinker.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 160 / 200 -
#74“Stilleven met fruit en kruiken”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Still life with fruit and jugs." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 81 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#83Een comtoiseklok van gedreven messing met een geëmaiillleerde wijzerplaat met inscriptie Mathias Kienzler à Moulins.
A pendulum wall clock with front and pendulum in brass and enamel dial. Inscribed Mathias Kienzler à Moulins.No longer availableDim. 130 x 34 x 15 cmEstimate: € 100 / 150 -
A pair of gilt bronze candlesticks, supported by multicolored porcelain parrots.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 200 / 250