Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.
Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.
Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.

Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.

A small Satsuma pottery bowl. Marked on the bottom.
Dim. Hoogte 7, Ø 15 cm
SKU: 3009250650.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #650
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #530

    Dertien verschillende zilveren spelden art deco e.a. bezet met fantasie en halfedelstenen.

    Thirteen different silver brooches art deco and others set with fantasy and semi-precious stones.
    No longer available
    Dim. 44,20 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #492
    Villeroy & Boch, Septfontaines

    Een 44 delig Boch servies met Acapulco decor. Bestaande uit 3 platte borden, 6 diepe borden, 14 dessertbordjes, 13 schoteltjes en 8 kopjes. Schilferschade aan 1 plat bord, 1 diep bord en 1 dessertbordje.

    A 44-piece Boch crockery set with Acapulco decor. Includes 3 dinner plates, 6 soup bowls, 14 dessert plates, 13 saucers, and 8 cups. Chipping on 1 dinner plate, 1 soup bowl, and 1 dessert plate.
    No longer available
    Dim. Ø 15-24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #418

    Een diepe schotel van meerkleurig geglazuurd oosters aardewerk.

    A deep dish of multicolored glazed oriental pottery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 14, Ø 35 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #360

    Een zilveren ring 925 ‰ bezet met één briljantje in goud gezet.

    A silver ring 925 ‰ set with one brilliant-cut diamond in gold.
    No longer available
    Dim. 4,42 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #614

    Een meerkleurig keramische olifant/piëdestal, Chinese origine.

    A multicolored ceramic elephant/pied-de-stalles, of Chinese origin.
    No longer available
    Dim. h 39 x l 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #508

    Een gemberpot met deksel van geglazuurd Chinees aardewerk. Met vogels en bloemen in het decor. Niet gemerkt.

    A ginger jar with lid made of glazed Chinese earthenware. Decorated with birds and flowers. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26, Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #453

    Een set van twee paarden in de stijl van de Tang Dynastie. Van blauw geglazuurd Chinees aardewerk.

    A set of two horses in the style of the Tang Dynasty. Made of blue glazed Chinese pottery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #389
    Elie Van Damme

    ‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.

    'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA.
    No longer available
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #185

    Een grote gietijzeren tuinvaas.

    A large cast iron garden vase.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #487

    Een paar gemberpotten met deksel van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Gedecoreerd met symbolen voor een lang leven.

    A pair of blue and white glazed Chinese earthenware ginger jars with lids. Decorated with symbols representing longevity.
    No longer available
    Dim. Hoogte 22, Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #320

    Een lot van twee polychrome houten maskers, Indonesische oorsprong.

    A lot of two polychrome wooden masks, of Indonesian origin.
    No longer available
    Dim. 22 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #427

    Een tulpenvaas van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    A tulip vase made of blue and white glazed Chinese porcelain. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 23, Ø 14 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #503

    Een polychroom terracotta Boeddhahoofd van Chinese origine.

    A polychrome terracotta Buddha head of Chinese origin.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #310

    Een paar polychrome houten beeldjes, Indonesische oorsprong.

    A set of two polychrome wooden figurines, of Indonesian origin.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #176

    Een imposante massieve houten dubbele deur, met zware omlijsting en subtiele sculptuur en metalen sierspijkers. India, XIXde eeuw. Hoogte van een deur: 245 cm.

    An imposing solid wooden double door, with heavy frame, subtle sculpture, and decorative metal nails. India, 19th century. Height of one door: 245 cm.
    No longer available
    Dim. H: 245 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #481

    Een ‘Blanc de Chine’ Guanyin, staand op een wolk.

    A 'Blanc de Chine' Guanyin, standing on a cloud.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #612

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    No longer available
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #388

    Een dekselpot van geglazuurd Chinees aardewerk. Met in het decor een paleis aan de waterkant.

    A lidded pot made of glazed Chinese earthenware. Featuring a palace by the waterfront in the decor.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25, Ø 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #511

    ‘Tekkel’, een gepatineerd terracotta beeld van een hond op ware grootte. Niet gemerkt.

    'Dachshund', a weathered terracotta statue of a life-size dog. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #431

    Een diepe schotel van Chinees aardewerk. Met een fabeldier in het decor, famille verte.

    A deep dish of Chinese earthenware. Featuring a mythical creature in the decor, famille Verte.
    No longer available
    Dim. Hoogte 5, Ø 29 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #477

    Een diepe schotel van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met een decor van vogels en bloemen. Niet gemerkt.

    A deep dish of blue and white glazed Chinese porcelain. Decorated with birds and flowers. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 16, Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #618

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    No longer available
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #448
    André Bayer

    Een vintage salontafel, verchroomd staal en keramische tegels met een decor van paarden en strijdwagen, gemerkt Bayer.

    A vintage coffee table, chromed steel and ceramic tiles with a decoration of horses and chariots, marked Bayer.
    No longer available
    Dim. 39 x 125 x 45 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #647
    Villeroy & Boch, Metlach

    Een servies gedeelte bestaande uit 10 diepe borden, 17 platte borden, 3 terrines met deksel, 1 grote schotel, 1 taartschotel en een aardbeienkom. Villeroy & Boch, met gebloemd decor.

    A dinnerware set consisting of 10 soup plates, 17 dinner plates, 3 tureens with lids, 1 large platter, 1 cake plate, and a strawberry bowl. Villeroy & Boch, with floral decoration.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #434
    Charles Wellens
    Period: 1889 - 1959

    “Heidezicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Ch. Wellens.

    "Heidezicht", a painting, oil on canvas, signed Ch. Wellens.
    No longer available
    Dim. 57 x 148 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #296

    Een ovale koperen paraplubak in Dinanderie met huiselijk tafereel aan de haard.

    An oval brass umbrella stand in Dinanterie with a domestic scene by the fireplace.
    No longer available
    Dim. 55 x 46 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4

    Een spiegel in goudkleurige metalen barokke lijst.

    A mirror in a golden metal frame.
    No longer available
    Dim. 78 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #216

    Staande klok met gemarqueteerd front. Geëmailleerde wijzerplaat met wijzers in de vorm van een slang.

    Standing clock with marquetry front. Enameled dial with hands in the shape of a snake.
    No longer available
    Dim. H 226, B 44, D 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #548

    Een set van drie koperen scheepslampen. Bakboord, stuurboord en toplicht.

    A set of three copper ship lamps. Port, starboard, and masthead light.
    No longer available
    Dim. Hoogte 23 & 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #409

    Een grenenhouten design bank, Elsa Stackelberg voor Fri Form, Sweden.

    A pine wood design sofa, Elsa Stackelberg for Fri Form, Sweden.
    No longer available
    Dim. 40 x 135 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #520
    Lysgards Design Denmark

    Een lang halssnoer van tin bezet met half edelstenen. Gemerkt.

    A long necklace of tin set with semi-precious stones. Marked.
    No longer available
    Dim. L: 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #538
    Davo

    Een Davo album van Belgische postzegels - Vroege 19e eeuwse zegels grotendeels aanwezig.

    A Davo album of Belgian postage stamps - Early 19th-century stamps mostly present.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #537

    Een grote kraagvaas van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose, onderaan gemerkt.

    A large collar vase of multicolored Chinese porcelain. Famille rose, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #153
    TOD’S

    Een Tod’s ‘Tote Bag’ handtas in beige en licht bruin leer.

    A Tod’s 'Tote Bag' handbag in beige and light brown leather.
    No longer available
    Dim. 33 x 44 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #590
    Roskopf

    Een zakhorloge, Roskopf Genève, veritable montre Chemin de Fer, in beschermdoos, gedateerd 16-02-1910.

    A pocket watch, Roskopf Genève, genuine Railway watch, in protective case, dated 16-02-1910.
    No longer available
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #252
    Rémy De Pillecijn
    Period: 1920-1985

    ‘Winterlandschap’. Olieverf op paneel. Getekend Rémy De Pillecijn.

    'Winter landscape', oil on panel. Signed; Rémy De Pillecijn.
    No longer available
    Dim. 49/69 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More