Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koperen beslagen kan met enkele deuken.

Een koperen beslagen kan met enkele deuken.

A copper jug with some dents.
161
Estimate: 1020
Catalogue #161
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #270

    Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.

    Large porcelain pipe bowl. With traces of gilded decor. Metal lid.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #241

    Houten klokje.

    Wooden clock.
    No longer available
    Online only
    Dim. h35cm b23cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #234
    Val Saint Lambert

    Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.

    Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #204
    Les Cordes

    ‘Fantasia 49’ Een fantasiehalssnoer in rose kunststof.

    'Fantasia 49' A fantasy necklace made of pink plastic.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #218
    Capo di Monte

    Een lot van 4 Capodimonte beeldjes op een verguld voetje bestaande uit een jonge heer met fazant, een engeltje, ee, jongen met een gans en een meisje met bloemen. Hierbij toegevoegd een porseleinen kussentje met een geslepen kristallen bol. Kleine schade aan het beeldje met het bloemenmeisje.

    A set of 4 Capodimonte figurines on a gilded base, including a young man with a pheasant, an angel, a boy with a goose, and a girl with flowers. Also included is a porcelain cushion with a cut crystal ball. Small damage to the figurine of the flower girl.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #235

    Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.

    Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 à 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #178
    May Claerhout

    Een aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.

    A terracotta wall sculpture, signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 20cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #237

    Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.

    Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #25
    Kodak film

    Een lot van 2 oude box-camera’s, waaronder een six 20 Brownie van Kodak en een Nr2 Brownie camera.

    A lot of 2 old box cameras, including a Kodak six 20 Brownie and a No. 2 Brownie camera.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 20
  • #62

    Een houten Braziliaans dienblad ingelegd met vlindervleugels, als wanddecoratie.

    A wooden Brazilian tray inlaid with butterfly wings, as wall decoration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 43cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #143

    Een wijnkruik van beige geglazuurd steengoed. Gemerkt Valauris.

    A wine jug made of beige glazed stoneware. Marked Valauris.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #58

    Een lunchbox met lederen gespen. Chinees werk.

    A lunchbox with leather buckles. Chinese work.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More