#264NoritakeEen Japans porseleinen schaal, meerkleurig floraal decor met vergulde details. Onderaan gemerkt.
#154Een Oosters karpet van wol. Met een ruitersdecor.
#5Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
#12Een set van 2 Afrikaanse hoofden in houtsnijwerk met koperen versiering.
#179Een handgeknoopte Iranese loper.
#101Een beeldje in biscuit voorstellend een meisje en een hond. Antica Athena.
#165MuresEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
#81Een zamakken beeld van een herder met hond. Naar Moreau.
#235Een beeldje van een jonge zwerver in biscuit, gemerkt Galos.
#250Een porseleinen dekselmandje met jongen en meisje op het deksel. Beschadiging aan de bloem vooraan.
#181Een machinaal wandtapijt, vermoedelijk Iranees.
A machine-woven tapestry, presumably Iranian.No longer availableOnline onlyDim. 133 x 191 cmEstimate: € 40 / 60