#83Een porseleinen tabakspot met koperen deksel en vogels in het decor. Onderaan gemerkt “R”.
A porcelain tobacco jar with copper lid decorated with birds. Marked "R" at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25,5 x Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#214Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#198Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
#265Een plaasteren buste van een jongedame.
A plaster bust of a young lady.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 10 / 20 -
#34Een lot van 3 vintage medische instrumenten.
A lot of 3 vintage medical instruments.No longer availableOnline onlyDim. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#228Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
#165Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
#230Een set van twee armstoelen in Louis-XV stijl, wit geschilderd houten frame en bekleed met een blauwe stof met lauwerkransen.
A set of two armchairs in Louis XV style, white painted wooden frame and upholstered in blue fabric with laurel wreaths.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 63 x 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#163Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
#217Een Aziatisch gesculpteerd houten masker.
#68Een Iraans aardewerken, geglazuurde kruik, kaartje met opschrift; afkomstig uit de verloren voorwerpen bij Sabena.
An Iranian earthenware glazed jug, label inscribed; originating from lost property at Sabena.No longer availableOnline onlyDim. 37 cmEstimate: € 40 / 60