#273Een ronde plaquette van veelkleurig porselein meet voorstelling van een Spaanse soldaat. In een ruime omlijsting van gedreven koper.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cmEstimate: € 20 / 40 -
#59Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
A vintage polychrome wooden statue of a cherub with gilded drapery. Marked on the back, made in Italy.No longer availableOnline onlyDim. 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#119Val Saint LambertEen kristallen vaas, rose in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored pink in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#231Een vintage kristallen asbak.
A vintage crystal ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø 12 cmEstimate: € 20 / 40 -
#92Een lot van 2 Japans porseleinen Imari sierborden en 1 schotel.
#272Een ronde coupe met hoge rand van veelkleurig Japans porselein versierd met diverse voorstellingen in uitsparingen. Oude restauraties en beschadigingen. Gemerkt Kutani.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#167Een lot van 2 kunststoffen bustes van een jongen en meisje met hoofddeksel.
A lot of 2 plastic busts of a boy and girl with headgear.No longer availableOnline onlyDim. 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#40Een set van twee vazen in Torhouts aardewerk met de voorstelling van hanen.
A set of two vases in Torhout earthenware featuring rooster motifs.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#243Een kleurloos kristal geslepen trompetvaas.
A colorless crystal cut trumpet vase.No longer availableOnline onlyDim. 30,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#82Een paar pastorale beelden van kunsthars. Gemerkt AB. Italiaans werk.
A pair of pastoral images in synthetic resin. Marked AB. Italian work.No longer availableOnline onlyDim. H. 46 cmEstimate: € 25 / 40