#19Unichrome
#42
Een boek over goud door Johann Willsberger.
A book about gold by Johann Willsberger. -
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
Gerard Majella, a painted vintage plaster figurine. -
#48
A wooden statue of a lace maker and two plaster statues of reading monks. -
#158
Een paar tinnen wijnfleshouders met bronzen voet. Onderaan gemerkt WMF. Geislingen, 19e eeuw.
#287GULDSM.AKT.BOL
Een verzilverde samovar, onderaan gemerkt.
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Japanese porcelain Satsuma vases decorated with foo dogs in multicolored, figurative design. Marked at the bottom. -
#235
Een Boheems kristallen vaas met blauw in de massa.
A Bohemian crystal vase with blue in the glass. -
#214
Een glazen stolp met houten voet.
A glass dome with a wooden base. -
#294
Een prieeltje/presentatiekastje in hout en glas.
A gazebo/presentation cabinet in wood and glass. -
#244
Een lampenvoet van porselein en koper.
A lamp base in porcelain and copper. -
#16
Een roodpaarse art deco vaas met vergulde fries met personages in reliëf..
A red purplish art deco vase with a gilt band and relief scene.