#38
#219
Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
A chandelier with five rings and six light points with crystal pendeloques. -
#245La Belle Industries
“La Belle Model 302 automatic”. Een vintage slide projector in bijhorende kist.
#225Vieux Bruxelles
#246
Een grote goudkleurige Boeddha spaarpot/offerblok in gegoten composiet.
A large gold-colored Buddha piggy bank/offering box in cast composite. -
#181
Een Menora kandelaar met 7 lichtpunten in messing.
A Menorah candlestick with 7 lights in brass. -
#21
#59
Vase blanc de Chine. Grote haarlijnscheur van de hals tot en met de voet.
#154
#272
Een lot van 4 blauw-wit porseleinen sierborden met figuratief decor, onderaan gemerkt Canton. En 3 Chinees porseleinen sierborden, meerkleurig, onderaan gemerkt.
#205
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier.