#30Hergé“Kuifje en het Zwarte Goud”. Anno 1950
#110AlessiEen set van 5 verzilverde dienbladen, onderaan gemerkt.
A set of 5 silver-plated trays, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 36 ... 32 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#261Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
#219Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#251Een kunstbronzen putto kandelaar.
A bronze putto candlestick.No longer availableOnline onlyDim. 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236Een paar kandelaars van verguld messing.
#266Jommeke Jef NysEen lot van 16 oude Jommeke strips.
#207RosenthalEen porseleinen beeldje van een eendje. Onderaan gemerkt.
A porcelain figurine of a duckling. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 6,5 x 11 cmEstimate: € 20 / 40