Other lots by Halsberghe
-
#244Nicole Halsberghe
“Portret”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 1/5 buiten de plaat.
"Portrait". Une lithographie. Signée, datée et numérotée 1/5 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 38 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#232Nicole Halsberghe
“Portret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/2 buiten de plaat.
"Portrait". Une lithographie. Signée et numérotée 2/2 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 34 x 37 cmEstimate: € 30/50 -
#227Nicole Halsberghe
“Portret”. Een lithografie.
"Portrait". Une lithographie.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 44 x 28 cmEstimate: € 30/50 -
#169Nicole Halsberghe
“Santorini, Griekenland”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 1/1.
"Santorini, Grèce". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 1/1.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 32 x 20 cmEstimate: € 30/40 -
#142Nicole Halsberghe
“Kinderkopje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Tête d'enfant". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 17 cmEstimate: € 30/40 -
#140Nicole Halsberghe
Twee werken: - “Portugese vrouw met hond”. Gemengde techniek op papier. 1959.- “Joegoslavische man. Ljublijana, 1967.
Deux oeuvres: "Portugaise avec chien". Technique mixte sur papier. 1959. - "Homme yougoslave. Ljubljana, 1967.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x 12,5 & 19 x 11 cmEstimate: € 30/40
Similar lots by type
-
#149
“Zwijndrecht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en binnen de plaat gedateerd ‘25.
"Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 42 cmEstimate: € 25/35 -
#116
“Les chantiers d’Anvers sous Napoleon I, 1804”. Een gravure naar een werk van Hendrik Schaefels door Michiels.
"Les chantiers d'Anvers sous Napoléon Ier, 1804". Une gravure d'après une oeuvre de Hendrik Schaefels par Michiels.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 28 x 46 cmEstimate: € 25/35 -
#36
“Dinant - Le Rocher Bayard en 1815”. Een oude lithografie.
« Dinant - Le Rocher Bayard en 1815 ». Une ancienne lithographie.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 39 x 34 cmEstimate: € 20/25 -
#206
Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cmEstimate: € 20/25 -
#150
“Vissersvolk op het strand bij Katwijk”. Een reproductie naar een werk van Henri Cassiers.
"Pêcheurs sur la plage de Katwijk". Une reproduction d'après une oeuvre d'Henri Cassiers.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 45 cmEstimate: € 30/40 -
#112
Een paar 3D-prenten naar ontwerpen van M.I.Hummel. Ed. Apro International, Nederland.
Quelques impressions 3D d'après les dessins de M.I.Hummel. Ed. Apro International, Pays-Bas.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 11 cmEstimate: € 25/30 -
#208
Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
Une paire de reproductions avec des vues de Malines.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 20/25 -
#107
Een reproductie van een oude gravure met zicht op de rede van Antwerpen.
Reproduction d'une gravure ancienne avec vue sur la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyDim. 152 x 28 cmEstimate: € 25/35 -
#184Braun & Hogenberg
“Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.
Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 120/200 -
#166
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20/30 -
#299
“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30/50 -
#114
Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
Quelques reproductions d'après des dessins de M.I. Hummel.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 & 28 x 18 cmEstimate: € 20/25 -
#172Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Korenmarkt ‘s morgends”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/100.
"Korenmarkt, le matin". Une gravure. Signeé et numérotée 20/100.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 35 x 16 cmEstimate: € 35/45 -
#90
“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
Abstrait. Une reproduction d'après une oeuvre de Marc André.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 38 cmEstimate: € 35/45 -
#121
“Nora Creina” & “Eveleen”. Een paar gravures door Finden.
« Nora Creina » et « Eveleen ». Une paire de gravures de Finden.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 49 x 34 cmEstimate: € 25/35 -
#51
“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
" Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 20/25 -
#239
“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
“Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 32 & 33 x 43 cmEstimate: € 20/25 -
#223Edward Van MieghemPeriod: 1915 - 2006
“Binnenkoer Veltwijck”. Een ets. gesigneerd en gedateerd 30/50.
"Cour Veltwijck". Une gravure. Signeé et datée 30/50.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 8,5 x 10 cmEstimate: € 20/30 -
#135
“Personages met een trom”. Een inkttekening. Gesigneerd. Glas gebroken.
"Personnages avec un tambour". Un dessin à l'encre. Signé. Verre cassé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 11 cm x 21 cmEstimate: € 20/30 -
#290Vetters
Een aquatint. Gesigneerd buiten de plaat.
Une aquatine. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/30 -
#153
Een zeefdruk van een werk van Karel Appel. Gesigneerd in de plaat.
Une sérigraphie d'une oeuvre de Karel Appel. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 26 x 31 cmEstimate: € 80/100 -
#64
“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#189Jules EdouardPeriod: 1880-1959
“Vier vrouwen”. Ingekleurde gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Quatre femmes". Gravure coloriée. Signée à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 10 x 17 c;Estimate: € 50/70 -
#43A. Wirtz
“Stilleven met narcissen”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.
« Nature morte aux jonquilles ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 23 cmEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#67
Een lot Chinees porselein, bestaande uit drie verschillende recente vazen, een schotel met deksel en een bord naar Wan Li voorbeeld.
Lot de porcelaine de Chine, composé de trois vases récents différents, d'une soucoupe avec couvercle et d'une assiette à l'exemple de Wan Li.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 - 31 cmEstimate: € 25/35 -
#275
“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#203
Een paar messingen ramskoppen. Soldering aan een hoorn gelost.
Une paire de têtes de bélier en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 35/45 -
#242
Vier staande personages van meerkleurig Chinees porselein, waarbij drie met ruyi. De kleinste beschadigd aan de hoed.
Quatre figures debout de porcelaine chinoise multicolore, trois avec ruyi. Le plus petit abîmé au chapeau.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 26 cm - 46 cmEstimate: € 35/45 -
#113
“Christus verschijnt aan de schipbreukelingen in nood”. Houtskool op papier. gesigneerd en gedateerd ‘27.
"Le Christ apparaît aux naufragés en détresse." Fusain sur papier. Signé et daté '27.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 46 x 32 cmEstimate: € 25/35 -
#133
Een wandspiegeltje in verguld houten lijst.
Un miroir mural dans un cadre en bois doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 46 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#211Jehanne Dinjeart
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57,5 cmEstimate: € 50/80 -
#87Goldimari
Een zeshoekige dekselvaas van meerkleurig porselein met Imari-decor. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle hexagonal en porcelaine multicolore à décor Imari. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 35/45 -
#23Boch La Louvière
Een aardewerken melkkannetje en een suikerpotje. Onderaan gemerkt. We voegen er een theepotje met een Immortelle-de-Saxedecor aan toe.
Un pot à lait en faïence et un sucrier. Marqués en bas. On y ajoute une théière au décor d'Immortelle-de-Saxe.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. h: 12 & 20 cmEstimate: € 15/25 -
#212
Tchokwe beeld van een moeder met een kind, een voorraadpot op het hoofd. De pot gedragen door vier personages en met een vrouwenhoofd als dekselknop.
Statue Tchokwe d'une mère avec un enfant, un pot de provisions sur la tête. Le pot porté par quatre personnages et avec une tête de femme comme fretel.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. H.90 cmEstimate: € 250/350 -
#34
Een rechthoekige designvaas met groen glazuur.
Un vase design rectangulaire avec glaçure verte.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 38,5 cmEstimate: € 25/35 -
#31
“Lucas 14:33”. Een reproductie.
« Luc 14:33 ». Une reproduction.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25